Od koho jiného se v módě inspirovat než od Pretty Woman? Nádherná Julia Roberts je skvělá herečka a módní ikona, kterou stojí za to následovat. Vypadá úžasně ve všem, co si oblékne, a třešničkou na dortu je vždy její nádherný úsměv. 

Julia Roberts je jednou z nejslavnějších a zároveň nejkrásnějších hereček všech dob. Dokáže perfektně ztvárnit filmovou roli v dramatu i romantické komedii. Během své kariéry oblékla neuvěřitelně mnoho nádherných filmových filmových kostýmů, ale její módní styl v reálném životě je snad ještě o chloupek lepší. 

Tak šel čas…

Držitelka tří Zlatých glóbů a ceny Americké filmové akademie Oscar pochází z umělecky založené rodiny. Sama se považovala za „ošklivé káčátko“, protože si z ní od dětství spolužáci utahovali pro její rovnátka, která nosila. Jako malá se toužila stát veterinářkou, ale po odstěhování do New Yorku přijala nabídku modelingové agentury a vyzkoušela roli modelky První epizodní roli ztvárnila v nízkorozpočtovém snímku Firehouse. V červenci roku 2002 se provdala za hollywoodského kameramana Daniela Modera, se kterým žije v rodinném sídle v kalifornském Malibu. O dva roky později porodila dvojčata, dceru Hazel Patricii a syna Phinnaeuse „Finna“ Waltera. Jejich třetí dítě, syn Henry Daniel Moder, se narodil v červnu 2007. 

Podívejte se spolu s námi na její nejzářivější outfity z červeného koberce:

Foto: Shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account