Přemýšlíte nad tetováním? Ať už je to vaše poprvé a nebo chcete jen rozšířit svoji uměleckou sbírku, vždycky je motiv alfou a omegou vaší spokojenosti. A samozřejmě někdy se může stát, že se vám postupem času motiv vln (který vznikl v euforické náladě z vaší poslední dovolené teď už s bývalým partnerem) nebo roztomilá kreslená postavička z dětského seriálu (která vám před 15 lety přišla opravdu cool) okouká. Nechte hvězdy ukázat vám správnou cestu a vyberte si takové tetování, které perfektně padne k vaší osobnosti i znamení zvěrokruhu.

Co si nechat vytetovat, když je vaše znamení zvěrokruhu…

Foto: Shutterstock

Beran

Chcete-li něco, co bude dokonale vystihovat vaše odvážné myšlenky a průkopnickou energii, myslete na šipky. Mají silný směr a trajektorii, stejně jako vy! Jste soutěživí a nic neděláte v životě jen na půl, díky čemuž je právě šipka nebo střela tím pravým motivem na věčné časy.

Foto: se souhlasem Vanessy Hong / Pinterest
Foto: Shutterstock

Býk

Milujete svůj život a vůbec se necítíte špatně, když si za tvrdou práci dopřáváte krásné věci jako jsou právě dovolené. Cestování je vaše vášeň! A motiv palmy představuje ten pocit odměny a potěšení! 

Foto: se souhlasem Jestem Kasia / Pinterest
Foto: Shutterstock

Blíženci

Jste připraveni kdykoliv odletět – ať už ve své mysli nebo díky zakoupené letence – a tato proměnlivost z vás svým způsobem dělá okřídlená stvoření. Ptáci, křídla a peří představují tu lehkost ducha, která vás tak dokonale vystihuje.

Foto: se souhlasem Jon Boy Tattoo / Pinterest
Foto: Shutterstock

Rak

Váš smysl pro rodinu a tradici nikdy nezakolísá. Milujete mír, který získáváte díky stabilnímu světu. Rádi se cítíte ukotveni ve svém životě. Právě tetování kotvy, tlukotu srdce nebo jména – samozřejmě pouze někoho, kdo je vám a vašemu srdci hodně blízký a drahý – je pro vás šitý na míru.

Foto: se souhlasem Little Tattoo Love / Pinterest
Foto: Shutterstock

Lev

Jste osobnost, která miluje záři reflektorů. Vaše cílevědomá povaha se proto dokonale hodí k vytetování symbolu lva jako takového – koneckonců je to přece vaše znamení. Například topmodelka Cara Delevingne má hlavu lva vytetovanou přímo na jednom ze svých prstů.

Foto: se souhlasem Cary Delevingne / Pinterest
Foto: Shutterstock

Panna

Tetování vás bude vždy lákat, ale jen takové, které bude přesně jako vy – složité, ale velice estetické. Geometrické symboly se spoustou složitých čar, grafických vzorů a linií jsou přesně tím pravým pro vás. Naprosto dokonale totiž odráží vaši stále přemýšlející mysl.

Foto: se souhlasem Tatuhaiku / Pinterest
Foto: Shutterstock

Váhy

Vaše rodina a vaši přátelé jsou váš život. Milujete cítit blízkost spřízněné duše a vaše sentimentální povaha je přesně to, co na váš milují i všichni ostatní. Párové nebo rodinné tetování je proto pro vás jako stvořené. Ale pozor – pečlivě vyberte osobu, se kterou ho budete chtít sdílet!

Foto: se souhlasem Jon Boy Tattoo / Pinterest
Foto: Shutterstock

Štír

V životě vás vede vaše touha a vášeň. Pokud by vaše city nebyly silné, jaký by pak měly smysl? Tetování růže je symbolem vašich mnoha tužeb. Velice rádi se ponoříte do věcí hluboko, takže symbol něčeho, co má tendenci k temnějšímu a intenzivnějšímu podtextu, je pro vás to pravé! 

Foto: se souhlasem Tattoo Sara / Pinterest
Foto: Shutterstock

Střelec

Vaší životní vášní vždycky bylo a bude objevování. Nenechte si ji vzít! Tetování, které naprosto dokonale mluví vaším vnitřním jazykem, vždy bude tyto vaše touhy po toulkách zosobňovat. Vzpomeňte si na své oblíbené místo, zeměpisné souřadnice nebo oblíbený motivační citát a neváhejte je použít.

Foto: se souhlasem Valerie Florence / Pinterest
Foto: Shutterstock

Kozoroh

Vaše povaha, sny i touhy jsou vždy dokonale uzemněny a vy jste odhodlaní na svých snech neustále pracovat. Vyberte si jedno slovo, motivační citát nebo třeba motiv stromu, který je perfektně zakořeněný stejně jako vy a neváhejte ho nosit hrdě celý život.

Foto: se souhlasem Blvckd0pe / Pinterest
Foto: Shutterstock

Vodnář

Humanista ve vás chce neustále dělat svět lepším místem a s takovou vizí, kterou máte, je pro vás jasné, že všichni na Zemi jsou propojeni. Vhodné tetování může být tímto symbolem. Co třeba vsadit na mandalu, symbol vesmíru, hvězdu nebo design, který zobrazuje svět „tam venku“? 

Foto: se souhlasem Little Tattoo Love / Pinterest
Foto: Shutterstock

Ryby

Vzhledem k tomu, že jste vodní znamení, a rádi sníte je pro vás romantické tetování jasným symbolem. Neváhejte probudit své vnitřní dítě a vsaďte na jemný motiv motýlů, jednorožců nebo květin. Neuděláte chybu! 

Foto: se souhlasem Tattooist Flower / Pinterest

Foto: Shutterstock, se souhlasem Blvckd0pe, Cara Delevingne, Jesem Kasia, Jon Boy Tattoo, Little Tattoo Love, Tattooist Flower, Tattoo Sara, Tatuhaiku, Valerie Florence, Vanessa Hong / Pinterest

Zdroj: Helin Jung, WHO, Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
1 Komentář
  1. Nejsem příznivcem tetování, snad ještě nějaké malé, hodně symbolické pro daného nositele, které se dá lehce zakrýt.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account