Světle růžová, tělová, barva slonoviny… letos na jaře popusťte uzdu své fantazii a pro své nehty zvolte rozhodně výraznější odstíny a vzory! Nebudete litovat.

Dokonalá manikúra je vizitkou každé ženy. Beze slov říká, že se staráte o sebe a vždy vypadáte perfektně. Manikúra na podzim je toho důkazem! Výrazné vzory, barvy, grafika i detaily potěší všechny maximalistky, které si rády užívají v centru pozornosti. Pořiďte si nehty, které budou vypadat jako hotová umělecká díla.

Jakou manikúru na jaře vyzkoušet?

Mani trend číslo 1: v jednom ohni

Pokud rádi experimentujte, je tento trend pro vás jako stvořený. V nových podzimních trendech se objevil v několika barevných kombinacích a vy tak můžete vyzkoušet klasickou červeno žlutou, ale třeba si pohrát i s odstíny pastelových nebo matných barev. 


Mani trend číslo 2: duha

Nemůžete se rozhodnout jakou barvu zvolit? Vyzkoušejte si nalakovat nehty každý nehet jinou barvou! Rozhodně se jedná o uměleckou manikúru, kterou zvládnete z pohodlí vašeho domova. Naším tipem je začít tím nejsvětlejším odstínem na malíčku a pokračovat tím nejtmavším k palci. 

Mani trend číslo 3: geometrie

Zatímco loni byly v kurzu geometrické tvary a vzory hlavně na oblečení, letos se přesouvají na vaše nehty. O slovo se hlásí proužky, puntíky, ale největší obdiv sklízí motiv ze sedmdesátých let a tím jsou vlny. 

 

Mani trend číslo 4: s poselstvím

Vyšlete do světa tajnou zprávu. A klidně prostřednictvím vašich nehtů. Letos na podzim si pořiďte manikúru, která odrazí vaši aktuální náladu. Třeba tu zamilovanou… 

 

Mani trend číslo 5: v hlavní roli podzim

Barvy spadaného listí, nekonečné západy slunce a hřejivé pleteniny. To vše promítněte do své aktuální manikúry. Neuděláte chybu! Podzimní beauty trendy víc než kdy jindy odráží nové období, které se právě hlásí o slovo.

Mani trend číslo 6: zvířecí vzory

Na jaře je najdete na sakách, kabátech i doplňcích jako jsou boty. Bylo jen otázkou času, než skončí i na vašich nehtech. V kurzu je leopard, zebra i had. Kde hledat inspiraci? Třeba ve vašem šantíku! Co pro tentokrát sladit svoje nehty s oblíbenými šaty? 

Foto: Instagram

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account