Nejen pro udržení zdraví, ale i psychické pohody je důležité žít aktivním životem. Nenechte se však mýlit – nikdo vás teď nebude z minuty na minutu nutit uběhnout maraton nebo trávit hodiny v posilovně. Koneckonců, která (nejen) pracující maminka a žena by na tohle vlastně měla čas. Z vlastní zkušenosti víme, že aktivní život může mít mnoho podob a rozhodně mezi ně patří i čas strávený s rodinou, vaše kariéra nebo volný čas, kdy je hlavním cílem zábava. Trik na to, jak zůstat aktivní, je totiž najít něco, co vás bude bavit a také to, co vám v tom pomůže. Už jste slyšeli o kompresních legínách ACTIVE leggings od LIPOELASTIC? Pokud ne, pak je načase zbystřit! 

Odkud se vůbec kompresní oblečení vzalo? Určitě už jste se setkali s upnutými podkolenkami, které nosí třeba aktivní běžci. Nebo s kompresním spodním prádlem, které pomáhá k regeneraci po operačních zákrocích…To ale není všechno! Kompresní oblečení se dá skvěle využít ve prospěch vašeho aktivního životního stylu. Podporuje totiž krevní oběh a je tím pádem přínosné v několika dalších ohledech. Usnadňuje okysličení, rychleji odbourává toxiny a kyselinu mléčnou, která vzniká při spalování glukózy a způsobuje svalovou únavu, podporuje správnou funkci lymfatického systému, eliminuje zavodnění a otoky nohou nebo zmírňuje celulitidu. A přesně to je důvod, proč se legíny ACTIVE leggings od LIPOELASTIC stanou vaším nejlepším spojencem a pomocníkem, ať už vyzvedáváte děti ze školky nebo se rozhodne vyrazit s kamarádkou na lekci jógy. 

Zde je několik tipů, které vám v cestě za aktivním životem „s kompreskami“ pomohou: 

Foto: se souhlasem LIPOELASTIC

1. Jděte na to pomalu

Pomalu, ale přece! Nebudeme si nic nalhávat, všichni čas od času potřebujeme vypnout a pustit si svůj oblíbený seriál na Netflixu, při kterém si odpočine hlava i tělo. My jsme ti poslední, kdo by vám něco takového zakazovali! Ale přece… místo celé série si pusťte jen dva díly a zbytek odpoledne vyrazte s kamarádkou na procházku. Říká se, že cesta je cíl, tak proč nezvolit jako cílovou stanici třeba oblíbenou kavárnu, kde si dáte své milované cappuccino? ACTIVE leggings se stanou vaším skvělým pomocníkem. A to nejen při sledování televize, ale i během procházek. Díky kompresi (tlaku), kterou legíny vyvíjejí, dochází k podpoře lymfatického systému, zmírňování příznaků celulitidy (i během vašeho odpočinku) a úlevy od pocitu těžkých a nateklých nohou. A díky jejich módnímu střihu v nich klidně můžete z gauče vyrazit rovnou do ulic a podle posledních módních trendů je sladit se svými oblíbenými módními úlovky.

Foto: Shutterstock

2. 30 je váš cíl

Vaším cílem je 30 minut fyzické aktivity každý den. To není nesplnitelné, nemyslíte? Vyzkoušejte 10 minut tance při vaření nebo oblékání do práce, 10 minut chůze během polední pauzy a 10 minut procházky s dětmi na dětské hřiště. I ve vašem běžném životě nabitém povinnostmi je to splnitelný cíl, že? ACTIVE leggings se stanou skvělým pomocníkem při všech těchto aktivitách a podpoří vaši snahu být aktivní. Celou dobu vám totiž budou napomáhat zmírňovat celulitidu, ulevovat od pocitu těžkých a nateklých nohou a podporovat reaktivaci činnosti lymfatického systému a krevního oběhu.

3. Zaměřte se na cvičení

Mít pevný „core“ neboli střed těla, to je, oč tu běží! Posílený hluboký stabilizační systém totiž efektivně chrání vaše vnitřní orgány a také vám umožňuje lépe cvičit. A to se vám při vašich denních aktivitách bude víc než hodit. K posílení středu těla je ideální například pilates. Proč se nedomluvit s kamarádkami, že jednou týdně zajdete společně na lekci? Kompresní legíny ACTIVE leggings vám budou skvělým partnerem nejen na cvičení, ale i po něm. Urychlují totiž regeneraci svalů po sportovních aktivitách. 

4. Myslete na sebe

Vaše psychická pohoda jde ruku v ruce s vaším aktivním životním stylem. Jelikož je vaší největší výzvou pravidelnost a věřte nám, že pravidelný pohyb si vyžaduje určitou dávku disciplíny. A rozhodně přijdou momenty, kdy se vám prostě nebude chtít nic jiného než zalézt do peřin. A i takové momenty jsou v pořádku! Poslouchejte své tělo a nastavte mu systém odměn. Může to být oblíbený dortík, party s kamarádkami nebo prodloužený víkend s manželem v zahraničí. Naštěstí kompresní legíny ACTIVE leggings jsou pro cestování naprosto perfektní, protože vám pomohou snížit otoky nohou a zlepšit průtok krve. Cestování je totiž obvykle doprovázeno ztrátou vody v důsledku nízkého tlaku v kabině a nízké vlhkosti v letadlech. To je výzva pro vaše žíly, protože takové stavy mohou zpomalit průtok krve a vést k problémům s krevním oběhem, ke krevním sraženinám a hluboké žilní trombóze. S ACTIVE leggings budete mít jistotu, že děláte pro svůj lymfatický systém to nejlepší a pocítíte úlevu od pocitu těžkých a nateklých nohou. Navíc podpoříte krevní oběh.  

Foto: se souhlasem LIPOELASTIC
Foto: se souhlasem LIPOELASTIC
Foto: se souhlasem LIPOELASTIC

(ACTIVE leggings od LIPOELASTIC jsou ZP tř.I)

Foto: Shutterstock, se souhlasem LIPOELASTIC

Tagy:
1 Komentář
  1. Romana Mlynářová 2 roky ago

    Koupila jsem legíny a účinek je neuvěřitelný

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account