Mezi mnoha ženami, které uvažují o plastice prsou často panuje přesvědčení, že léto není ideální dobou na zákrok. Tento mýtus byl lékaři již dávno vyvrácen. Pro mnoho z nás může být letní období naopak výhodou z důvodu menšího časového vytížení. Snadno si tak budete moci dopřát dostatek času pro následnou rekonvalescenci. A navíc můžete i ušetřit.

Proč podstoupit zvětšení prsou během léta?

1. Záleží na vašich preferencích

Plastika prsou během letního období nepřináší žádná větší rizika jako operace v jiném ročním období. Každá z nás musíme posoudit, jak snášíme teplé počasí. Pokud nám horko nevadí, bude následná rekonvalescence stejná jako během jiného ročního období. Jestli váháte, zda je pro vás léto ideální dobou, domluvte si nezávaznou konzultaci s lékařem, který vám poradí.

Foto: Shutterstock

2. Ušetříte tisíce 

Zvažujete si přes léto zvednout sebevědomí? Klinika Esthé nyní nabízí klientkám, které zvažuji plastiku prsou s implantáty, bezplatnou a nezávaznou konzultaci se špičkovými chirurgy v oboru. Konzultaci můžete podstoupit až do 31.7. nebo do naplnění volných kapacit. Neváhejte se v případě zájmu objednat co nejdříve, jelikož je nabídka limitována a termíny se rychle plní. Na konzultaci s vámi lékař probere, jakou máte představu o výsledném efektu a doporučí nejvhodnější řešení zákroku přímo vám na míru, aby byl výsledek zcela přirozený a dle vašeho očekávání. Jelikož jsme každá jedinečná, je osobní konzultace zcela zásadní a nedílnou součástí každé plánované operace. Pokud bude bezplatná konzultace úspěšná, klinika Esthé vám v období od 17.7. do 31.8. navíc poskytne slevu až 15 000 Kč na plastiku prsou s implantáty. 

3. Čas na rekonvalescenci

Během období letních prázdnin má mnoho lidí naplánovanou dovolenou a většina profesí není tak vytížená jako v ostatních měsících. Bývá tedy mnohem jednodušší vzít si v práci volno a podstoupit zákrok s tím, že budete mít dostatek času a klidu na následnou rekonvalescenci. Také můžete využít období, kdy případně vaše děti mají různé tábory, kroužky a návštěvy prarodičů a naplánovat si klid na zotavení ze zákroku.

Foto: Shutterstock

Zdroj: Wikipedia Commons, Esthé

Tagy:
4 Komentářů
 1. Kamila Novotná 9 měsíců ago

  Podle mě by si měl každý dopřát jakoukoliv plastickou operaci, pokud ho udělá šťastnějším. Já jsem se rozhodla podstoupit labioplastiku tady, abych zmírnila svoje nepohodlí a nespokojenost se svým tělem. Bylo to důležité rozhodnutí, ale jsem ráda, že jsem to udělala. Nyní, po úspěšném zákroku, se cítím pohodlněji a sebevědoměji.

 2. Kristýna Štírová 11 měsíců ago

  Ano, jestli to zvedne sebevědomí, tak proč ne. Dneska už to nestojí hromady zlata, takže je to poměrně dostupné. Takže proč by si na to žena nemohla dojít? A nemluvím teď samozřejmě o tom, když je to ze zdravotních důvodů. Tam je to vlastně lékařský zákrok, který netřeba odkládat. 🙂

 3. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

  Plastika (nejen prsou, ale jakákoliv) mě neláká…. Nechat do sebe řezat jen kvůli kráse, to není nic pro mne.

 4. NelaVávrová 11 měsíců ago

  Mám známe, které tuhle plastiku podstoupily a ano, jak píšete, jsou štastné, zvýšilo se jim sebevědomí 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account