Blonďatý sexsymbol, žena s černě orámovanýma očima, bojovnice za práva zvířat i vášnivá kuřačka. I tak by se dala popsat slavná BB, která okouzlila filmový svět 50. a 60. let. Zároveň citlivá žena, která nikdy příliš netoužila po slávě a červených kobercích. Žena, která prahne po skutečném, absolutním citu bez pozlátka. 
Narodila se do slušné francouzské rodiny. Jako malá se věnovala baletu, kterého ale musela později kvůli své výšce nechat. Jako mladá dívka se objevila na obálce francouzského ELLE, kde si jí všiml její budoucí manžel (v té době ještě asistent u filmu, později režisér) Roger Vadim, který se postaral o její raketový vzestup.
Čemu věří žena, která okouzlila celou Francii?
Srdce je věčně hladovějící dravec.
Kterého je třeba krmit. Zvlášť pokud jste citlivá žena, která sní o absolutním citu a velké lásce, která přežije každý pád, každé zemětřesení, každou katastrofu. O lásce ryzí, o lásce jak z filmu. O lásce, kterou je tak těžké najít. 
Pro lásku není důležité, aby se k sobě lidé hodili, ale aby spolu byli šťastni.
Protože vždycky záleží hlavně na tom, jak moc milujete, na ničem jiném. Nezáleží na zájmech, koníčcích, názorech. Záleží jen na tom, čeho jsme pro sebe schopni a jak je nám spolu dobře.
Lásku lze v životě udržovat jen pochybnostmi, nikoliv jistotou.
Vždycky věděla, že jistota nudí, jistota ubíjí a hlavně, jistota neexistuje. Vždycky je navíc lepší nechat si něco pro sebe. Třeba barevný vnitřní svět, o který se můžeme opřít a který bude jen náš. Ten z nás udělá zajímavé a inspirativní ženy. A pak už nebudeme potřebovat jistoty, kterých bychom se chytaly.
Jenom hlupáci odmítají změnit svůj názor.
Zásadovost je jedna věc. To, že se člověk v průběhu let vyvíjí, je věc druhá. Protože není nic horšího, než lpět na starých vzorcích jen proto, že jsme je kdysi přijali za vlastní. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account