360tka Challenge se vrací tento rok podruhé na místo svého vzniku, do Riegrových sadů v Praze. Počasí se zatím podzimně netváří, ale vše se může změnit. Ať už nás čeká vichřice nebo tropy, 360tka bezpodmínečně odstartuje v sobotu 2. září vrcholný závod sezony.

Tvrdě ses připravoval na celou sezonu a sbíral jednu medaili za druhou? Nebo si začal makat teprve nedávno a chceš změřit síly s profíky i amatéry? 360tka je závod pro každého! Na start se mohou postavit začátečníci i ostřílení profesionálové.

Zopakujeme si pravidla, která musí každý dodržovat. Poběží se 3 kola po 2 kilometrech. V každém kole jsou 4 stanoviště se 2 cviky. Nejdříve závodníky zahřeje bimbáž a výdřep, v druhém kole potrápí Pašák a Jack Rozparovač. V třetím kole se těš na kačáky a Pekařovu pomstu. Na závěr všechny odrovnají nenávidění humusáci a cílová rovinka žabáků. Přesný čas a výkony všech závodníků změří čipová časomíra IronTime.

360tka Challenge Praha je letos posledním místem, kde můžeš získat medaili TRINITAS. Máš už dvě a čekáš na poslední do sbírky nebo si jdeš vybojovat svou první? Vše se počítá. Soutěžit můžeš sám nebo v týmu, stejně, jako na všech závodech 360tky. Tým jsou minimálně 2 a získáš tak možnost zabojovat v další kategorii. Samozřejmostí je kategorie dětí. Samostatná dětská vlna vybíhá v 12:30. Registrace je možné pořídit na místě.

Podzimní 360tka začíná 2. září od 9. hodin. Startovní výstřel pro hlavní vlnu zazní v 11:00. Program je připravený na celý den, nudit se nebudou závodníci ani fanoušci. O zábavu se postará firma Multisport, svaly před i po závodě uvolní maséři z Andrasa, bolístky zatejpuje Veronika Málková. Maminky sporťandy se oháknout v 360tka Shopu, zatímco děti si zaskáčou v nafukovacím hradě. Hudební doprovod bude již tradičně v režii DJ SPaldy. Svoje umění předvedou machři ze Streetworkout skupiny a představí se i Statera fitness a flowin lektoři.  Nejen mužské oko potěší děvčata z Pole Heaven.
 

Harmonogram závodu:

Registrace:   9:00 – 10:45 (registrace dětí až do 12:15)

Start závodu dospělí: 11:00

Start závodu děti: 12:30

Nepromarni svou poslední šanci v tomto roce a postav se na start 360tky.

Dokaž hlavně sobě, že TY NA TO MÁŠ.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account