Na vernisáži Joe Muczky došlo k bizardní situaci. Mistr měl poprvé v životě malovat na mužské tělo. Jak informuje dnešní deník Blesk, tak překvapen byl hlavně sám vystavující Joe Muczka Jr. Na akci dorazil také princ Pavel Trávníček s maželkou a syny. Milan Peroutka, který s mistrem prohodil pár slov pózoval ochotně fotografům, avšak největší poprask způsobila Petra Neuvirthová. Ta totiž jako jediná z dam mohla zblízka prohlížet vypracované tělo muže roku 2016 Kůrky.
Deník Blesk dnes píše:
Joe Muczka poprvé v životě nemaloval na ženu, ale na muže. „Je to pro mne premiéra,“ prohlásil ve chvíli, když se před ním vysvlékl Muž roku 2016 Josef Kůrka. „Spodní prádlo si ale nechte,“ smál se Muczka, který si s barvami na svalovcově těle hrál asi půl hodiny.
„Je to hodně zajímavé, ale musí na to být tělo. A to já nemám,“ řekl Pavel Trávníček, kterého na akci doprovodila manželka Monika Trávníčková, syn Pavel Dytrta a nejmladší synek Maxmilián. 
Muže roku okukoval také zpěvák Milan Peroutka, jehož tělo už nějaký čas obdivují tisíce fanynek. „Já bych do toho taky nešel, teď jsem nebyl dlouho v posilovně,“ prohlásil rezolutně.
Odkaz na celý článek zde: Blesk.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account