Letos si počasí s námi zahrává – chvíli horko, chvíli zima, z těch změn počasí jsme já i spousta lidí kolem mne začali pociťovat únavu. A nikdo nechce být přes den unavený, takže jsem začala pátrat, čím bych podpořila organismus, aby rychleji načerpal energii.
A objevila jsem Gotukolu (neboli Pupečník) – tahle bylinka byla trochu zapomenutá. A je to velká škoda. Gotu kola je tradiční bylinkou himálajských jogínů, ti ji užívají před svými meditacemi, pomáhá jim totiž propojit pravou a levou hemisféru mozku a navodit stav harmonie.
Gotukola ovlivňuje spoustu faktorů zdraví:

·        podle indické ajurvédy pupečník posiluje nervy, zlepšuje paměť a odstraňuje úzkost
·        Zlepšuje fyzickou odolnost a vitalitu.
·        Pomáhá vyrovnávat psychiku a snižovat stres.
·        Působí protizánětlivě.
·        Pomáhá při revmatismu i astmatu.
·        Zmírňuje průběh diabetu 2.typu.
·        Snižuje usazování cholesterolu v cévách a rovněž zlepšuje prokrvení mozku.
·        Příznivě ovlivňuje také zrak.

 
Posílení paměti a odstranění únavy je přesně to, co jsem hledala.
Gotukola kapsle ve skvělé kvalitě jsem koupila na stránce Zdraví ze Srí Lanky
Gotukola kapsle jsou vyráběny na principu Ajurvédy – to je stará věda, která učí cestu k velkému zdraví a dlouholetému plnohodnotnému životu. Jejím principem je to, že prevence je lepší než léčba.
Nemocem, anebo stavům únavy je lépe předcházet.
Kapsle se užívají 2 denně po jídle, takže balení 60 kapslí mi vydrželo na měsíc. Už po dvou týdnech jsem se začala cítit lépe, po měsíci je mi už fajn, únava zmizela a mám pocit, že se lépe soustředím.
Na stránkách Zdraví ze Srí Lanky najdete srozumitelné vysvětlení, co je Ajurvéda a produkty, které vám prospějí při podpoře zdraví. Věřím, že každý si najde svůj produkt, který mu bude vyhovovat. U mne vyhrály kapsle Gotukola, které určitě koupím i rodičům, kteří už se s přibývajícím věkem začínají cítit unaveně, a paměť už je taky začíná zlobit. Občas prostě vitamíny nestačí a je třeba organismus trochu podpořit. Na stránce Zdraví ze Srí lanky stačí vybrat, jaké potíže potřebujete řešit a vyhledávač vám doporučí kapsle nebo čaje, které vaše obtíže zmírní. Koupit si zde můžete i čaje, zubní pasty nebo ajurvédské oleje. Pokud tedy chcete udělat něco pro své zdraví, určitě si stránku Zdraví ze Srí Lanky prohlédněte.
Kapsle Gotukola koupíte po kliknutí zde: Gotukola kapsle
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account