Jako první bod, bych zdůraznila
1) Myšlení. Myšlenka totiž přitahuje realitu. A to tady platí. Naučme se vidět pozitivně. Buďme vděční, v jakém jsme stavu. Že jsme zdraví. Že jsme a těšme se na to, že to bude ještě lepší. To se dostáváme k dalšímu bodu
2) Vizualizace. V myšlenkách si dávejte dohromady cvičební plán, zaměřte se na to, že budete cvičit. Najděte si fotku, kde jste byli štíhlejší a pomalu si dávejte v hlavě dohromady kroky, kterými se k tomu dostanete.
3) Představa. Představujte si, jak budete vypadat štíhlejší, jak bude vaše tělo pevnější.
4) Plán práce. Vytvořte si plán pohybové aktivity. Pomalu přidávejte pozitivní myšlení. Hlídejte se, jak k sobě mluvíte – to se odráží ve vašem podvědomí. Říkejme si: jsme zdraví, štíhlí, vitální – po určité době, tomu uvěříme.  (Hubený člověk přeci nejí večer u televize, nekupuje si brambůrky, sušenky. Slyšela jsem, že hubnutí začíná v obchodě!!!!!!!!!! Nebyl to vtip.)
Změňte myšlenky. Najednou uvidíte, že k sobě budete přitahovat zcela jiné lidi. Budete s tím mít spojenou zcela jinou budoucnost. Jiné emoce. Nesmíte se stát otrokem negativních myšlenek. Naopak nastavte si myšlenky takové, jaké vy sami chcete.
 
Hlavně se mějte rádi.  Počasí venku nic moc, ale já si pojedu zaplavat!!!!!!!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account