Konečně nastává čas grilování. Čas dobrého jídla a příjemných okamžiků s nejbližšími. Není proto důležitější úkol než pohostit rodinu či přátele a připravit jim gurmánský zážitek, na který budou rádi vzpomínat.
V létě mnohem víc potěší lehké pokrmy a jednoduché chutě. Důležité je vybírat hlavně kvalitní suroviny, které sami o sobě budou výtečné na talíři a s vaší láskyplnou péči na grilu a případně správně zvolenou marinádou podtrhnou šťavnatost a delikátnost masa. S jistotou v tomto případě můžete vybrat české kuřecí maso od Drůbežářského závodu Klatovy, které vyniká vysokou jakostí a kvalitou. 
Na grilování využijte například Kuřecí prsní řízky či Kuřecí řízky stehenní bez kosti od Drůbežářského závodu Klatovy a úspěch máte zaručený.  Na trhu najdete i oblíbená marinovaná kuřecí masa ve formě balení Family grill a Party grill. 
Family grill si vždy vychutnáte ve variantě s jednou ze čtyř marinád, bylinkovou Rozemary, jemně pikantní Gurmán nebo bez přidaného oleje Brazílii a Argentinu. Party grill balení naopak nabízí vždy dvě z oblíbených marinád dohromady, Rozemary a Gurmán či Argentina a Brazílie. 
Pokud si však chcete připravit marinádu podle svého a potěšit nejbližší svým umem, tak vyzkoušejte jednu ze tří, kterou doporučuje i Drůbežářský závod Klatovy a dokonale vyniknou s kuřecím masem. 
Horčičná marináda >>> https://www.zenysro.cz/recepty/hlavni-jidlo/horcicna-marinada-ala-dz-klatovy 

Jogurtová marináda >>> https://www.zenysro.cz/recepty/hlavni-jidlo/jogurtova-marinada-od-dz-klatovy
Medová marináda >>> https://www.zenysro.cz/recepty/hlavni-jidlo/medova-marinada-od-dz-klatovy

Na instagramu @klatovskekureci nebo Facebooku @DZKlatovy najdete další chutné recepty a nápady.

 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account