Krásný den,

je tu další várka tipů a triků na zpevnění těla, které můžete cvičit i během domácích prací 🙂
12. Na víkend si naplánujte výlet na kole. Neberte s sebou manžela, ale raději kamarádku. Nebudete nikam pospíchat. Což neznamená, že nezhubnete. Dvě hodiny líné jízdy vydají za 30 minut dřiny v posilovně. Nevěříte? Zkuste to 😉
13. Proti celulitidě pomůže zvláštní druh chůze. Udělejte tři normální kroky a pak jeden mohutný výpad. A pak zase tři plus jeden. Je to výborný trénink, který vyhlazuje svalstvo stehen a zabraňuje tvoření pomerančové kůže.
14. Jdete ven se psem? Zkuste novou hru. Nejprve 10 minut pomalu běžíte, pak na tři minuty prudce zrychlíte tempo. A zase zpomalíte. Opakujte, dokud vám budou stačit síly. Asi vás potěší, že tuky se spalují i v oné klidné fázi pohybu.
15. Máte toho dost a chcete se na chvíli posadit na lavičku nebo židli? Proč ne, ale nesmíte zcela dosednout, hned se zvedněte a znovu se jakoby posaďte. Opakujte desetkrát, posílíte tím hýžďové a stehenní svaly.
16. Nevybírejte schránku pohodlně při cestě domů, ale dejte si tu práci a vraťte se tam zpátky, až si v předsíni odložíte. A vemte to klusem.
17. Zapomeňte na program na šetrné praní v pračce a tentokrát si své choulostivější prádlo přemáchněte v ruce. Pak narovnejte záda, vypněte ruce vzhůru, spojte je propletenými prsty a obraty do stran uvolněte ztuhlé svalstvo.
18. Vytíráte? Výborně. Pokaždé, když budete máchat hadr, udělejte u kbelíku pět dřepů. Budete mít nohy jako srnka. Jde to i u mopu.
19. Sevřete oběma rukama smeták, opřete se o něj a vypněte se na špičky. Opakujte patnáctkrát.
20. Až vytáhnete kuchařskou knihu, abyste se inspirovala, co uvařit k obědu nebo k večeři, neuklízejte ji hned zpátky. Posaďte se na podlahu, popadněte kuchařku do natažených rukou a přetáčejte se zleva doprava. Pomáhá to k pěknému plochému bříšku. Stejně tak můžete použít jinou zátěž, třeba láhev balené vody nebo žehličku.
21. A ještě jednou se posaďte, tentokrát na židli. Zapřete ruce v bok a svižně se otáčejte ze strany na stranu. Znovu jsme zapracovali na pěkné štíhlé linii.
Další tipy a triky pro zpevnění Vašeho těla naleznete zde.
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account