Česká přírodní kosmetická značka Moroccan Sense vás okouzlí elegancí a jedinečným spojením české kosmetiky s marockými tradicemi.

Moroccan Sense, česká kosmetická firma s kořeny v Maroku, vznikla z vizí a lásky manželů Evy a Saida El Bourkhissi. Klíčovou surovinou je arganový olej, který Eva a Said vmíchali do receptury každého produktu. Jak zmínila spoluzakladatelka Eva, jedná se o jeden z nejvzácnějších olejů na světě. „Arganový olej v produktech Moroccan Sense pochází z naší vlastní produkce v Maroku. Když jsem náš arganový olej začala používat, po třech měsících se mi pleť, tehdy v nedobrém stavu, začala uzdravovat. Myslím, že právem se mu přezdívá marocké zlato.“  Dále pak zmínila, že hlavní výrobna firmy se nachází v Líbeznicích u Prahy, kde se setkávají ingredience z Maroka i dalších koutů světa, a vznikají zde přípravky v péči o krásu a zdraví, které jsou nejen účinné, ale také jedinečné svou kvalitou a exotickým nádechem.

Jednou z důležitých partnerství je spolupráce s talentovanou floristkou Anastasií Bulgakov, která tvoří pod značkou AB FLOWERS. Propojení talentované floristky s Moroccan Sense sebou přináší dárkovou krabičku, která obsahuje arganový olej a stabilizovanou květinu, jež vydrží až pět let.

Značka Moroccan Sense dosáhla svého vrcholu při představení výjimečné kooperace se značkou ICONIC by Tatiana Kucharova, založenou podnikatelkou a českou topmodelkou Taťánou Kuchařovou.  Taťána se ujala slova a s neskrývaným nadšením prohlásila: „ICONIC by Tatiana Kucharova je můj love brand, stejně jako pro Evu a Saida jejich Moroccan Sense. Toto spojení má od samého počátku synergii a společně jsme vytvořili vlasovou péči v organické kvalitě, kterou oceňujete. Pro mě je nejkrásnější vaše spokojenost.“

S radostí pak sdílela, že vlasovou péči ocenila odborná porota na veletrhu For Beauty prestižní cenou Modrá planeta za ekologicky čistý produkt. Cenu dostala i Taťánina značka ICONIC.

Foto: Greta Konečná Blumajerová

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account