Můj příběh začal před 2 lety a ráda bych jím inspirovala i další ženy. Tak tady je.
 
Vize jsem měla vždy. Vždy jsem dělala něco navíc, ale nikdy za to nebyla dostatečně oceněná. Mé projekty zůstaly většinou u nápadů v hlavě a já přes den pracovala po kavárnách. Čekala jsem a čekala na NĚCO, co muselo nutně přijít. Ale nepřišlo, jak už to tak s čekáním bývá. 
A tak jsem se rozhodla přestěhovat do Prahy a začít svoji kariéru v marketingu, přestože jsem neměla žádné vzdělání. Trvalo to 8 měsíců, 400+ odpovědí na inzeráty a 80 pohovorů – ale nevzdala jsem se. Po osmi měsících jsem dostala práci snů a začala pracovat pro známé české firmy. Naučila jsem se toho spoustu a jsem za tuto příležitost strašně vděčná, ale chyběla mi svoboda a důvěra v mé schopnosti. A tak jsem se po roce a čtvrt osamostatnila a začala dráhu freelancera. Měla jsem desítky spoluprací, vydělávala v průměru 60.000 Kč měsíčně, nádherný a spokojený vztah a já si říkala, jak si krásně tvořím svůj život. Jenže jsem si neuvědomovala, že mě dokola ty stejné TO DO listy v práci nebaví, že mě nebaví neustále dostávat pokyny a být stále v režimu zaměstnance, přestože pracuji na sebe. 
Neuvědomovala jsem si to do chvíle, než se mi sesypal můj život. Ze dne na den se se mnou bezdůvodně rozešel můj přítel a tím spustil moji psycho-spirituální krizi. Nepřeji to zažít nikomu. Kdo ví, o co jde, tak potvrdí, že jste v pekle. A jste tam tak dlouho dokud se sami nerozhodnete, že berete zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou. 
Trvalo to 8 měsíců, kdy jsem nemohla spát, jíst, nechápala realitu, svoji práci, měla jsem návaly panických úzkostí a depresí, nemohla jsem dýchat, nemohla jsem nic. Připadalo mi to jako věčnost, kdy se mi zhroutilo naprosto všechno, co jsem měla. 
Naštěstí jsem si řekla DOST a začala se o sebe zajímat. O to, co umí naše hlava, naše myšlenky a jak funguje naše realita. Nechtěla jsem už víc žít v iluzi toho, co můžu a co ne, na co mám a na co nemám, v iluzi mé hlavy, mých limitů, mých strachů. Pochopila jsem, že můžu prožít své sny a že mám na všechno dostatek síly, když se rozhodnu a udělám kroky v realitě.
Nebylo to hned, nebylo to lehké, ale nakonec jsem se rozhodla vystoupit ze své komfortní zóny a začít realizovat své sny. 
Poprvé v životě mi má práce začala dávat smysl. Tvorba mých projektů je pro mě radost a naplnění. Začalo to knížkou, která se připravuje na tisk, pokračuje outdoorovou značkou proženy RACŪNA, na kterou jsemběhem měsíce získala 500.00 Kč investici a v neposlední řadě je tady srdcová záležitost v podobě seberozvojové platformy SoulUpp. Ta se pomalu probouzí k životu a představím vám ji během několika týdnů.
Uvědomila jsem si, že kdybych měla tyto své projekty dříve, netrvala by moje krize tak dlouho, možná by vůbec nepřišla, protože bych měla něco, co mě naplňuje radostí. Stoupla jsem si do své síly a rozhodla se pro svobodu a nezávislost. Rozhodla jsem se pro sebe.
Více sdílím na Facebooku: https://www.facebook.com/najdisvojivizi 
Přeji vám krásný den
Nela 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account