Není tajemstvím, že mnoho žen má tendenci upadnout do depresí a smutné nálady a to jen kvůli svému věku. Říká se, že jejich loď už odplula a muži si místo „přezrálých bobulí“ chtějí ulovit „mladou krev“. Všem pesimistům a něžnému pohlaví chceme vzkázat: Jste překrásné! Nenechte se odradit počtem svíček na vašem narozeninovém dortu. Jakýkoliv věk je výjimečný svým vlastním způsobem.
Přečtěte si krátké zamyšlení jednoho muže
 
„Musím uznat, že více upřednostňuji ženy po 40-tce. Jsou jako dobré víno – s věkem stále lépe.
Například, 40-letá žena vás nikdy v noci neprobudí s otázkou: „Na co myslíš?“. Víte proč? Protože ji nezajímá o čem přemýšlíte!
 
V případě, že 40-letá žena je příliš líná dívat se s vámi na fotbal, nebude vám to vyhazovat na oči ani znepříjemňovat váš sportovní zážitek. Jednoduše odejde a začne dělat to, co ji baví.
Dámy v tomto věku mají smysl pro sebeúctu a sebevědomí. Pokud ji vytočíte, neprobudíte v ní hysterku. S klidnou tváří vám může „jednu vstřelit“, pokud si to zasloužíte.
40-letá žena si s vámi nebude hrát na kočku a myš, nebojí se ukázat vás svým přítelkyním, protože je 100% sebevědomá. Na rozdíl od mladých nezkušených dívek, je jí jedno, co si její přítelkyně o vás myslí. Ona vám důvěřuje a nebojí se, že by vás mohla ztratit.
Intuice 40-leté ženy pracuje lépe, než kterákoli věštkyně. Věřte, ony už nepotřebují slídit, kde a s kým jste byli, protože to už vědí!
Ihned, jak začnete ignorovat vrásky, si všimnete, že žena nad čtyřicet je mnohem více sexy, než mladé dívky. Navíc jsou vždy upřímné – pokud se chováte jako dobytek, řekne vám to rovnou do očí.
Jak vidíte, existuje mnoho důvodů, proč byste měli obdivovat ženy nad čtyřicet. Pro všechny muže, kteří říkají: „Proč kupovat celou krávu, když můžeš mít mléko zdarma?“, Máme pro vás novinku: 80% žen nemá v dnešní době zájem o manželství! Proč? Protože chápou, že „nemá smysl kupovat celé prase kvůli jedné klobáse! “
Tak tedy vidíte milé ženy, když se váš věk začíná číslem čtyři, ne je to důvod k zoufalství – mnozí muži možná upřednostní právě vás.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account