Právě teď Tesco pomáhá dívkám budovat sebedůvěru. Z každého zakoupeného produktu Dove věnuje 1 Kč neziskové organizaci Anabell, která nabízí pomoc a podporu osobám s poruchami příjmu potravy. Akce platí od 7.10. do 3.11.2020.


 

Dove pomáhá, aby si dívky věřily a byli spokojeny sami se sebou

Sebedůvěra a zdravý vztah k vlastnímu tělu jsou jednou z klíčových podmínek harmonického vývoje. Každý člověk by měl mít možnost objevit a využít svůj plný potenciál. Realita je však taková, že mnoho mladých lidí bojuje s pocity méněcennosti a úzkosti kvůli svému vzhledu, což má následně negativní dopad na jejich zdraví, vztahy i výsledky ve škole.

Z tohoto důvodu Dove přichází s Projektem sebedůvěry, zvyšujícím povědomí o nástrahách ovlivňujících sebedůvěru dospívajících. Náš projekt má své kořeny v Kanadě, kde již od roku 2014 úspěšně funguje, a v roce 2018 jsme s projektem přišli i do České republiky.

Ve spolupráci s odborníky z oblasti psychologie, pedagogiky a zdraví byl vytvořen na důkazech založený edukační program. Ten si klade za cíl spolu s rodiči, učiteli a mentory podpořit generaci mladých lidí, kteří budou znát svoji pravou hodnotu, a stanou se tak odolnějšími vůči negativním společenským jevům a manipulaci medií.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account