Kdy: 12.3. 2017 v 15:53
Vládnoucí planeta: Merkur
Barva: zelená, šedá, černá
Orgány, které jsou citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je:
Slinivka břišní, tenké střevo, slepé střevo, tlusté střevo, trávicí ústrojí, dvanácterník, konečník, smyslové orgány: oči a uši
Panna pomůže očistit vaše tělo
Je-li úplněk v Panně, nastala nejlepší doba pro změnu životního stylu. V tomto období je nejlepší očistit tělo, detoxikovat se a dbát na zdravý životní styl. Díky Panně uvidíte výsledky velmi brzy. Také je důležité v těchto dnech přemýšlet o potravinách, o těch, které jsou vhodné pro vaše zdraví, které vám pomohou k tomu, abyste měli dostatek vitamínů, minerálů a ostatních látek. 
Vyhněte se dramatizování
Energie Panny působí často tak, že lidé mají tendence všechno dramatizovat. A tak se stává, že ten, kdo nemá zvládnuté energie Panny, brzdí sám sebe ve svém vývoji, ale často brzdí i své blízké, což dříve, či později přinese problémy ve vztazích. Pamatujte tedy na to a zkuste se v těchto chvílích snažit uklidnit a věřte, že vše se zase v dobré obrátí.
 

Oceňte samy sebe
Co ze sebe člověk vydává, to dostává zpět.  A to v období, kdy jde Luna do Panny, platí dvojnásob. Pracujte tedy na své sebedůvěře. A pamatujte, že každá jsme úžasná v něčem jiném. Nesrovnávejte se. Najděte to svoje, oceňte se za to a uvidíte, že vás ocení i okolí.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account