Život není hra!
V životě si nesmíme s druhými hrát!
Ubližovat, manipulovat, očekávat. Když chci někomu dát svůj čas, dám ho..a nic nečekám…
Když někomu chci dát svůj dar, dám ho a nic nečekám..
Když chci dát své činny, dám a nic nečekám..
Když chci dát kus sebe, dám a nic nečekám..
Kdo má druhé rád, neočekává od nich nic..může jen doufat, že to , co oni věnují..formou pozitivní energie..se jim pozitivní energií vrátí..
Nelze nikoho svazovat, nutit, ubližovat, kopat okolo sebe jak malé dítě..když druhý nedělá, co bychom chtěli..je to jeho svobodná volba, jeho svobodná cesta..nemusí se vám líbit..ale můžete ho / to respektovat..kdo má rád..respektuje! Respektuje druhého, že může říci ne..
Život není hra..život se žije..s reálnými lidmi v reálném čase..ne on-line..ne zlem, podvodem, intrikami, donucováním..kdo má rád toto chápe..a neubližuje!
Kdo má rád pomáhá..a nic nečeká!
Komedie..hry..zlo..je cesta do pekel..ne cesta k majáku..rovnováze a klidu..Zlem se nám vrací jen zlo..dobrem pomůžeme nejen sobě , ale i druhým..žít tak trochu lepší sen..kontroluj spíše sám sebe/ své chování/ myšlenky/ činny..než začneš kontrolovat/ hlídat/ omezovat druhé v jejich svobodě..takto ničemu nepomůžeš..žij dobře, s úctou k sobě i druhým, konej čestně a čekej, že se ti to vrátí..možná ne hned, ale vrátí..dobro se vrací..možná pomaleji než zlo, ale vrací..a vše je ještě hezčí a jasnější..a tak neubližuj NIKOMU, tím co děláš!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account