Čteme různé časopisy Žena a život, Vlasta, Květy, Blesk, iDnes, Hospodářské noviny, Elle, Harpers bazar, Psychologie, Meduňka, Regenerace….v každém z nich jsou informace, které vám říkají: jen my to máme správně, takhle, jak to děláme my – tak je to dobře, dělejte to stejně jako my a budete šťastné. Bohužel jsou v každém časopise a novinách ty informace naprosto protichůdné.

My lidé milujeme, když máme něco společného… proto si kupujeme ty časopisy, sledujeme filmy a radujeme se, když tam má někdo něco stejného jako to máme my… pak přichází ta krásná chvíle souznění – mám to dobře. Nejsem divná. Jsem jako ostatní.

Vědomí, že nejsme sami, kdo má nějaké pocity a rituály, nám dává nezbytný pocit sounáležitosti a pocit sebedůvěry. Říká nám to, že nejsme divné.

V každém časopise je ovšem něco jiného a my ani při nejlepší vůli nestíháme dělat všechno – být krásně učesaná a oblečená, mít napečený vlastní chleba, věnovat se celý víkend dětem, být samozřejmě skvělou a znalou milenkou, meditovat, cvičit jógu a mít nalakované a vždy upravené nehty….

Chcete být již opravdu sama sebou?

Více se dozvíte na www.tanahavlickova.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account