Na semináři “Sensing the Sacred” (Posvátnou Cestou) v českém centru PERETI PARADISO v Toskánsku se budeme nořit do vlastního nitra a učit se navázat spojení jak se svým vlastním posvátným Já, tak s moudrostí Matky Země a zvířat. Budeme spolecně pátrat a hledat odpoved’ na otázky jak žít plnohodnotný život v souladu s naším pravým já. Nástrojem k tomuto poznávání budou společné rituály a “hry”, ale také společné diskuse a individuální a konzultace.
Seminář se uskuteční v překrásném zákoutí Toskánska, v oblasti Maremmy na olivové farmě Agriturismo Pereti (www.agriturismo-pereti.com) cca 30 kilometrů od přírodních plaží a přímořského středověkého městečka Castiglione della Pescaia. Agriturismo Pereti je situováno na odlehlém romantickém místě v blízkosti skalní vesničky Roccatederighi, asi hodinu od Sieny a Pisy a půl hodiny od přírodních termálních pramenů Terme Petriolo. Místní historie je spjata zejména s dobou Etrusků (vykopávky v nedaleké Vetulonii), kteří se zde usadili již cca 1000 let před naším letopočtem. V nejbližším okolí je možné pěšky navštívit mystické zříceniny hradů Montemassi a Sassoforte.
Lench Archuleta je Yaqui Indián, léčitel a šaman z Arizony, který provází jednotlivce a skupiny na posvátné cestě života více než třicet let. Ačkoliv jsou jeho programy úzce spjaté s arizonskou pouští, kde žije, je rovněž zván na semináře a workshopy pořádané univerzitami, léčiteli, duchovními centry, domorodymi kmeny a dokonce vládními organizacemi a třeba i ministerstvem obrany USA. V roce 2000 byl vybrán, aby prezentoval americké domorodé kmeny papeži ve Vatikánu. Lench je ale především člověk s obrovskym srdcem a neobyčejným moudrem které zasáhne (často s humorem či slzami) hluboko do duše i srdce každého, kdo má privilegium se s ním setkat. Osobně znám Lenche přes deset let a zúčastnil jsem se s ním několika transformačních pobytů v poušti.
 
Program:
26.5. Příjezd
27.5. Volný den
28.5. Sensing the Sacred
29.5. Sensing the Sacred
30.5. Sensing the Sacred
31.5. Sensing the Sacred
1.6. Volný den
2.6. Volný den
3.6. Rituál Give Away
4.6. Odjezd
 
Cena semináře: 300 euro
Osobní konzultace: 50 euro
Ubytování:
Ubytování na seminář je v centru Pereti Paradiso na farmě Agriturismo Pereti.
 
Ubytování je rozděleno do několika kategorií podle stupně komfortu.
 
• Postel s prostěradlem, dekou, polštářem a povlečením. Účastníci si nic nemusí vozit. Celkem 9 míst ve třech třílůžkových pokojích (2 postele plus pristýlka) s vlastní koupelnou a WC. Cena 15 euro/osoba/noc.
• Matrace s prostěradlem. Účastníci si přivezou vlastní spacák a popřípadě polštář. Celkem 4 místa ve dvou přilehlých provizorních pokojích se společnou koupelnou a WC. Cena 12 euro/osoba/noc.
• Vlastni spacák a vlastni karimatka v jurtě, suchý záchod u jurty, venkovní sprcha a záchod cca 200 metru u bazénu. Celkem 6 míst (10 euro/osoba/noc)
• Vlastní stan, karimatka, spacák (8 euro/osoba/noc).
• Exkluyivní bydlené ve vlastním domečku v těsném sousedstvi pro 4 osoby (25 euro/osoba/noc).
 
 
Stravování:
Snídaně, oběd, večeře 25 euro/den
 
Transport:
Nejlevnější je domluva více lidí a příjezd vlastním autem. Když pojede autem 5 lidi, tak jednoho přijde cesta na cca 1000 korun. Nejkratší cesta směr, Plzeň, Mnichov, Insbruck, Trento, Verona, Bologna, Florenzie, Siena, Roccatederighi měří z Prahy 1200 kilometrů a dá se zvládnout za 12-14 hodin podle provozu u Mnichova a na Brenneru. Auto by mělo navíc výhodu, že si lidi budou moci vyjet na výlety dle vlastního uvážení. Místo semináře je na samotě a veřejná doprava je daleko a nespolehlivá.
 
Jinak jezdí do Florencie Student Agency (cena okolo 70 euro). Z Florencie pak vlakem do Grosseta a Montepescali za cca 25 euro.
Vlakem z Prahy nedoporučujeme. Vysoká cena, trvá to dlouho.
Letadlo – nejlépe do Pisy, (pouze sezónně),nebo do Rima a pak vlakem do Grosseta a Montepescali.
Závazné přihlášky do 15.3.2017 , platba zálohy do 1.4.2017. Doplatek do 1.5.2017
 
Kontakty:
Rezervace a dotazy:
Gaia (ga*******@gm***.com) a Markéta (ma************@gm***.com) Kratochvílovi
tel: 777 60 44 30
Lench Archuleta
http://windspiritteaching.com/
Wi*********@ma*.com
 
Místo konání:
Agriturismo Pereti
C/O Pereti Paradiso
Localita Pereti s.n.c.
Roccatederighi, GR
58036
Italia
Tel: 0039 33 43 48 51 00
www.agriturismo-pereti.com
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account