Milé dámy, už jste o něm slyšely, ale ještě jste neměly příležitost ho vyzkoušet? Máte teď mimořádnou příležitost, a to v sobotu 30. března v Praze, na největší pracovně zážitkové networkingové události pro ženy.
Co se vlastně bude dít?
Mentoringový den pro ženy je součástí unikátní největší středoevropské akce pro ženy – Equal Pay Day. Pátek je vyhrazen konferenci a sobota tzv.”speed mentoringu”.
Ve velkém sále Clarion Congress Hotel Prague bude připraveno na šedesát zkušených žen, aby se u kulatých stolů podělily o své zkušenosti.
Potkáte se například s Bárou Nesvadbovou, Mirkou Čejkovou, Libuší Šmuclerovou nebo třeba se špičkovými manažerkami jako jsou šéfka Moseru Kateřina Zapletalová, finanční ředitelka pojišťovny Uniqa Lucie Urválková, ředitelka marketingu a komunikace Plzeňského Prazdroje Drahomíra Mandíková, nebo třeba úspěšná manažerka, podnikatelka a trojnásobná matka Jana Matoušková, která se kromě byznysu věnuje i podpoře nordic walkingu.  Zkrátka se ženami, se kterými se jindy asi nemáte šanci sejít. Ostych stranou. Jsou tu pro vás. Každá otázka je správná. Nikdo tu nikoho nehodnotí ani nesoudí.

    Můžete zjistit, jak se vypořádat se strachem a mít se víc ráda.
    Zajímá vás, jestli patří laskavost do byznysu, nebo jak se to má s důvěrou a žárlivostí mezi ženami?
    Začínáte řídit lidi a chcete být lepším lídrem, nebo třeba chcete vědět, jak na sebeprezentaci se sebedůvěrou?
    A co třeba téma Mysl 4.0 a život na druhou?
    To je jen zlomek z celkové nabídky osobností a témat.

 
Za jeden den můžete absolvovat až pět hodinových mentoringů a ještě se u toho budete bavit. Více informací najdete na www.mentorky.cz. Vstupenky si rezervujte včas, rychle ubývají! https://www.equalpayday.cz/vstupenky/

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account