164

Jak nejlépe vyzkoušet tak parádní, barevné karty než si je rovnou ověřit v praxi? Takže jaký bude podle nich únor 2018? Mohl by být celkem kvetoucím a rostoucím měsícem, ve kterém se nám může dostat dobrých a kvalitních darů do života, zdá se na první pohled.
Ale protože knížečka je k těmto kartičkám nejen na pohled krásná, ale i uvnitř plná moudrosti, kdy autorka Belinda Grace nejen vysvětluje význam karty, ale také ho probírá ze všech stran a uvažuje nad životem a situacemi celkově, otevřeme si i knížečku.
Takže na únor nám vyšly dvě karty:
Stříbrný vodopád a Hojnost*heart**heart**heart**heart*
Tak schválně, jestli vás něco osloví…
STŘÍBRNÝ VODOPÁD
„Mnoho lidí má pocit, že na sebe neustále nabalují negativní energii druhých a rádi by se proti tomu nějak chránili. Domnívají se, že negativní energie se nachází vně nich a chtějí se proti ní obrnit, aby se cítili lépe.
Ve skutečnosti jsme všichni nositeli negativních i pozitivních energií a ocitáme se v životě v situacích, kdy se cítíme slabí. Ten, kdo chce v životě zažít opravdovou lásku a hojnost, se nesmí ničeho a nikoho stranit ani si představovat, že potřebuje nějakou ochranu.
Všechno kolem vás má nižší nebo vyšší vibrace, které vnímáme svou aurou, svým energetickým polem, ale i nervovým systémem a všemi buňkami svého těla…
…Nejlepším způsobem, jak si v uspěchaném světě zachovat zdraví a vyrovnanost, je co nejvíce zvyšovat své vibrace, například tím, že budete jíst výživná jídla, pečovat o své tělo (dopřávat mu dostatek odpočinku i fyzických aktivit), živit svou mysl povznášejícím obsahem (například krásnou hudbou, podnětným čtivem nebo filmy), chodit pravidelně do přírody a provádět na konci každého dne očistu.
Očista není ochranou před negativními energiemi. Andělé říkají, že očisto se zbavujeme všeho, co nám nepatří, a všeho, co už nepotřebujeme…“
No a druhou kartou je
HOJNOST
 Využívej hojnost ve svém životě k vytváření krásných věcí. Odměna přijde v tolika podobách, o kterých se ti nikdy ani nesnilo.
Řekli byste, že je váš život obrázkem hojnosti? Pokud ano, co je pro vás jejím měřítkem? Tuto kartu jste si dnes vytáhli, protože vám vaši rádci a andělé chtějí připomenout, že hojnost nespočívá jen v tom, kolik peněz máte. Finanční hojnost, která je často pro jednotlivce  i páry obrovským zdrojem stresu, je jen malým střípkem pravé hojnosti, která prostupuje všemi oblastmi našich životů.
Hlavním zdrojem hojnosti je pevné zdraví, a proto je péče o něj tím nejdůležitějším úkolem v životě. Věnujte se svému zdravotnímu stavu dříve, než onemocníte a budete potřebovat léčbu. Nezbytnou součástí hojnosti jsou také blízcí přátelé. Jeden podporující a milující člověk, s nímž si můžete popovídat o čemkoliv, má větší hodnotu než tisíc známých…
…Není pochyb o tom, že hojnost daleko víc pociťuje ten, kdo miluje a je milován. Pokud jste ještě svého ideálního partnera nepotkali, měli byste se nejprve naučit mít rádi, uznávat a přijmout sama sebe. Tím posílíte svůj vnitřní pocit hojnosti a otevře se cesta, kterou bude takový partner moci vstoupit do vašeho života…
…Pamatujte si, že skutečný význam hojnosti spočívá ve schopnosti okouzlovat, vzbuzovat lásku, tvořit a být vynalézavý.
Co si z toho tedy vzít?
Únor můžeme využít pro bilancování, pro řešení a opouštění nevyhovujících situací, pro ozdravení těla i ducha a hlavně pro uvědomování si toho, co skutečně v rukou máme a co je pro nás cenné. Co nás nabíjí energií (ale naopak i co nám tu energii bere). Skvěle může působit jakákoliv regenerace těla i ducha, obě karty jsou naladěny na péči o sebe, která by tedy měla být mnohonásobně využita! Pokud v únoru nabijete baterky, velmi dlouho vám vydrží, zdá se… Fajn doba na jakoukoliv prevenci, změnu životního stylu a zatočení se vším, co vám škodí.
No a bez zajímavosti nejsou právě ty negativní vlivy zvenčí. To může poukazovat na to, že více uvidíme, co a KDO nám škodí, a to možná až do té míry, že budeme mít potřebu se před tím chránit. Pak zkuste to, co se píše na kartě. Prostě posílit sebe… kdo se nebojí, na toho nic nemůže. Nepodléhejme negacím a trpělivě, jednoznačně stále běžte za svými cíly.
Tak krásný únor vám přeji…
O autorce:
Belinda Grace je jasnovidná léčitelka s téměř dvacetiletou praxí v oboru. Trvale pobývá v Austrálii, kde nabízí soukromé výklady klientům z celého světa. Pořádá kurzy nejen v Austrálii, ale i v USA a v Evropě. Několik jejích knih, vykládacích karet a audioknih na CD se stalo bestsellerem.
Využívat své jedinečné schopnosti tak, aby přinášely užitek druhým, je pro autorku srdeční záležitostí. O jejím díle se často zmiňují australská média. www.belindagrace.com
O ilustrátorce:
Lori Banks odmalička milovala kreslení a malování, a proto se stala profesionální výtvarnicí a ilustrátorkou. Za své dílo získala mnoho ocenění, vystavovala v galeriích v Melbourne, kde žije, ale i jinde, jak sama, tak ve skupinových prezentacích. Začala také psát básně, začleňovat je do svých energetických maleb. Tvoří pro zákazníky z celého světa obrázky a tvorbu, která je uzdravující a má vizionářský rozměr. www.illuminatedspiritart.com.au
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account