PŘEKÁŽKY JAKO CESTA K TRANSFORMACI.<3
Jedna věc se téhle situaci venku upřít nedá… Izolace i tlak zvenku nás v těchto dnech vedou k tomu, abychom svou pozornost obrátili do sebe, do svého nitra, k naší Duši a stali jsme se pozorovatelem veškerého dění. ⭐️
Stát se pozorovatelem je přitom něco, co spousta mystiků přirovnává k osvícení, protože to je přesně ta chvíle, kdy se spojíme s naší věčnou božskou podstatou a vystoupíme z omezení tohoto světa. 

Být pozorovatelem našich Životů je něco úžasného. Čím více jsme sami sebou, v souladu s naší přirozeností a čím více se zbavujeme nánosů z tohoto či jiných Životů, tím více dovolujeme proudit božské energii s-TVOŘENÍ skrze nás. A to jsou pak chvíle, kdy se dějí nečekané náhody, kdy do sebe věci zapadají a dávají smysl a jsou spolu v dokonalé harmonii a souladu. ⭐️???? ????
Existuje způsob, jak se s touto božskou TVOŘIVOU SILOU propojit…
Dokud jsme mohli ven, bylo úžasnou Cestou sejít se spolu u Rituálu Tvůrců, v němž jsme společně tuto tvořivou sílu odemykali.
Teď máme ale karanténu. Ale máme i rok, kdy víme, že nás na naší Cestě k probuzení nezastaví. ☺️ <3 https://www.myjsmetvurci.cz/ted-je-ta-chvile-na-kterou-jsme-cekali/
Díky covidu jsem si uvědomila jednu úžasnou věc… jak je celý můj Život protkaný jednou silnou linií a jak spolu vše souvisí ještě víc, než jsem kdy viděla a než jsem si byla schopna představit. Najednou do sebe zapadají i ty nejvzdálenější prožitky, vzpomínky, veškeré věci, které jsem kdy uměla a které mě zajímaly… a všechny se pojí v jednom velkém uvědomění, které je tu se mnou už dlouho…
ŽE JSME VŠICHNI TVŮRCI SVÝCH ŽIVOTŮ.
Že to, že jsme všichni jedno, dnes platí o to víc. A že dnes více, než kdy jindy, máme možnost se na tuto jednotu napojit a dovolit jí, aby skrze nás proudila její síla, naděje a dodávala nám sílu, víru i smysl toho všeho okolo nás.
A tak s vámi dnes sdílím nabídku na jeden svůj online program, který se této podstaty dotýká… dnes jsem ho oživila, vymazlila <3 a přidala jsem několik dalších informací, které vám pomohou dotknout se této podstaty a otevřít ji.
A když se vás v programu potká několik, tak bychom mohli udělat i společný webinář s podporou této naší tvůrčí síly. <3
Program nechávám za hubičku. Za 499 Kč, abyste si ho mohli dovolit všichni. Pokud by někomu měla bránit i tahle cena, tak mi napište, peníze by v dnešní době neměly být překážkou k tomu, abyste se i vy stali Tvůrcem. Takže to určitě vymyslíme a zaplatíte prostě tolik, kolik budete cítit, že je správné.
PROTOŽE SVĚT TEĎ VÍCE NEŽ KDY JINDY POTŘEBUJE HODNĚ TVŮRCŮ, KTEŘÍ BUDOU SCHOPNI UDĚLAT Z TOHOTO SVĚTA KONEČNĚ RÁJ NA ZEMI.
A nechci předbíhat, ale protože koukám do energií na nadcházejících 7 let, tak vím, že se máme na co těšit. 😉
Takže teď zbývá jen položit si otázku…
“STANETE SE I VY TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA? PŘIJMETE TUHLE VÝZVU A VSTOUPÍTE SE MNOU DO PROGRAMU?”
Těším se na vaše ano. Uvnitř. Společně. Protože v naší jednotě je síla. <3
S Láskou Lenka, která ví, že jsme všichni Tvůrci ⭐️

https://www.myjsmetvurci.cz/ke-stazeni/aktivace-tvurcu/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account