110

Bolestí hlavy je mnoho druhů a z mnoha příčit, co já považuju za čistokrevnou migrénu, jsou bolesti hlavy, pro něž je typické toto:
-silné bolesti hlavy trvající mnoho hodin v kuse, často víc než 12 hodin, někdy i víc než 24 hodin v kuse dokonce blokující spánek
-po odeznění akutní bolesti trvající malátnost, velká tělesná slabost a obtížná rekonvalescnce
-oteklá spodní část těla od pasu dolů.
-periodický výskyt bolestí s dopředu přibližně odhadnuteným časem nástupui bolestí (s různou ale pravidelnou přesností)
-myšlenkvý spouštěč bolesti hlavy
Když jsem se zaměřil na vnímání energií, byl vnímatelný diskovitý útvar v úrovni ledvin napříč tělem barvou, tvarem i velikostí ne zcela nepodobný dvěma deklům od popelnice provedení jako v amerických filmech. (což mě trochu pobavilo) no prima, ale co to znamená?
Lymfa, tedy míza nemá pumpu jako krev má srdce, ale lymfa je poháněna pouze energií proudící tělem. Tento popelnicovitý dekl právě je zobrazením blokující energetické formy, která znemožňuje plynulý pohyb lymfy tělem. A když lymfa stagnuje, tak se děje několik věcí: lymfa houstne a gelovatí, kazí se, množí se v ní paraziti, tělo ztrácí detoxikační schopnost, lymfa se zdržuje ve spodní části těla, tedy na zadku a v nohou, nezřídka otýkají celé nohy, včetně lýtek, kotníků i nártů chodidel. V závislosti na hutnosti znečištění lymfy se kazí i mozkomíšní mok a pokud se změní složení na kritickou hodnodtu, je zaděláno na bolení hlavy.
Spouětěč není vždy nutný, ale zatím jsem se s ním setkal ve všech případech s jedinou výjimkou a možná i tam jsme jen spouštěč neodhalili, i když třeba byl přítomen a pouze neidentifikován. Spouštěčem bývá nevhodná myšlenková forma vedoucí k pocitu, který vyvolává akutní bolest hlavy. Tato myšlenková forma bývá zpravidla nějakým způsobem deformující vztah k sexualitě. Stačí k tomu nevhodná výchovná formule, nevhodný sexuální zážitek (ne nutně vlastní, ale klidně přejatý), nepříjemná reakce na nějaký podnět ne nutně sexuální povahy, ale vyvolávající nepříjemný pocit týkající se sexuality. Je velmi vhodné souštěč identifikovat, ale to není celé řešení. řešení je právě zrušení onoho energetického předělu napříč tělem. To se může odehrát během minut nebo i několika hodin usilovného energetického působení, ale někdy je vhodné jít až do hlubších úrovní vědomí podobně jako při regresích. Jsem ovšem dalek prohlášení, že regrese vyřeší migrény. Jde především o to, zprůchodnit energetický kanál podél páteře.

předpokládám, že toto znění není asi pro všechny čtenáře jasné, takže očekávám otázky v komentářích a budu se snažit podle nich text upravit, aby byl jasný a popisný co nejširšímu publiku. Buďte zdrávi!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account