Ťukneme v dnešním speciálu každému znamení do té rybí otázečky, jež se nám tu při tomto prvním jarním novoluní otvírá: „Tak kam směruješ?“
A zahledíme se nad tím tématem do dálky, do budoucnosti, do jara, do míst, kde je naše úrodná zahrada, zemina, do které ponesete to své semínko nebo sazeničku, která má… co já vím, nejspíš ten největší a nejdůležitější význam právě pro vás!
Zamyslete se nad naťuknutým tématem, třeba pro vás bude malou informací, skrze kterou najdete jarní odpovědi na otázky.
Tak, kam směřujete?*heart**heart**heart**heart*
Berani: Eso mincí, nové začátky, nová energie, zvenčí přicházející šance a novinky, kterých je ale třeba se chytit, vyhrnout rukávy a lapit přesně to, co kolem sebe. Nápady vaše, nebo i jiných, pro které se nadchnete. Čas obrovských změn a šancí, ale pouze, když je nepromarníte.
Býci: Spravedlnost, vyrovnání, měli byste si dát pozor na své činy, zamyslet se nad tím, co způsobujete druhým, nebo okolí jako takovému. Čas novoluní může být takovým zrcadlem či vám přinést důsledky vašich minulých činů. Váš směr by měl být v tuhle dobu dobře promyšlený s ohledem na spravedlnost vůči sobě i okolí.
Blíženci:  Čtyřka holí naznačuje téma rodiny, závazků, svazků, odpovědnosti za svou současnou situaci, kterou si nyní máte užít, načerpat z ní radost, zastavit se, být vděční, něco si sami v sobě oslavit. Něco zpečetit a vykročit na novou cestu.
Raci: Víra, víc si věřte. Váš směr je klidný, jasný, tichý. Ať se po vás chce usebrání sami do sebe, nebo projevení důvěry v život tím, že něco nového risknete, pokaždé v tom je ten velký nádech a velký krok víry v sebe a to, co dělám. To je vaše téma.
Lvi: Mírnost, touha po rovnováze, nadhledu, možná se nyní víc rozhlédněte po svém životě s nadhledem. Zastavte se a podívejte se na život jinak, klidněji, s vědomím všech souvislostí z minulosti. Zapojte do akce svůj majestát a spatříte kolem sebe něco velmi cenného, co možná přehlížíte.
Panny: Sedmička pohárů naznačuje období, v němž nemusí být všechno hned jasné, ale nespěchejte na sebe. Projděte tím zmatkem v klidu. Hledejte potichu a srdcem své odpovědi. Rozvažujte nad tím, kde je váš skutečný poklad a poslouchejte u toho spíše intuici než rozum. Také to je upozornění,že mnoho informací k vám může přijít prostřednictvím nočních snů.
Váhy: Trojka mincí, zvažujte, plánujte, dejte se do práce. Je čas začít realizovat to, co jste zvážili už v minulosti, v tento čas k vám přichází i to pravé, to pomocné, co k tomu potřebujete. Lidi, situace – cokoliv. Je čas něčeho naplno využít a udělat odvážné kroky.
Štíři: Šestka mincí, se kterou potřebujete mít věci v pořádku, zvážené, srovnané, oprášený prach a srovnané účty. Se sebou, se životem. Vaším úkolem v těchto dnech je postarat se o to, abyste splatili dluhy a dluhy byly splaceny také vám. Věnujte se tomu, ať to bude cokoliv, vyplatí se vám to…
Střelci: Blázen vám ukazuje, že je čas se nadechnout a zkusit s jarním vzduchem něco nového. Něco za sebou nechat a už se za tím neotáčet. Něco risknout. Do něčeho jít. Uvěřit v zázrak. Udělat pro něco maximum.
Kozorozi: Eso pohárů znamená lásku, nabídky, přívětivost, která se na vás odněkud v tento čas doslova nečekaně vyřítí. Chyťte ji a poplavte si v tom poháru lásky. Je čas se ohřát na výsluní přívětivé stránky života a tak takové stránky vyhledávejte, neodmítejte a opravdu si v nich prohřejte tělo i duši.
Vodnáři: Desítka mincí, zaměřte se na výsledky, které přichází, které je potřeba ocenit. Nebo na to, co je v tuhle chvíli potřeba dotáhnout do finále, je pro to příznivý čas. Ocenění hotového a dotažení zimních restů vám dodá obrovský kus energie do jara.
Ryby: Ďábel, zaměřte na to, co vás v tuhle chvíli omezuje, co má nad vámi moc a vládu. Co s tím? Nemusíte s tím mnoho dělat, pokud zatím nevíte co, ale je důležité si přiznat a uvědomit, že je tu něco, co mi moc nesvědčí a přesto… je to silnější než vy. Ukažte na to prstem a kdoví, řešení se objeví samo.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account