Přeju vám krásný víkend a rovnou se ptám? Pořádně jste se obuli do jara, nebo ještě něco vadí, překáží a nepříjemně se kolem ometá? V týdenním výkladu jsme měli upozornění, že ty případně prosáknuté nepěkné pocity jsou strašákem, který nemá opodstatnění a jsou jen takovým ledovým závanem už snad brzy minulé zimy. Chcete-li si před víkendem udělat ve všem jasno, použijte ROZUM a vědomí, že nyní jste to vy, kdo drží svou světlou budoucnost v rukou.  Karty na víkend jsou jednoznačné, mečové – král mečů, páže mečů, eso mečů. Co k tomu říct. Není čas se rýpat v nějakých duchovních hloubkách a meditovat nad sebou samými, protože pokud se necítíte dobře, tak by nás to ještě víc strhlo do těch rybích hloubek, strachu a pochybností. Celý ten řízní směr se totiž týká karty Císařovna. Důrazně žádejme od sebe to, abychom na sebe byli milí, abychom zůstali v plodných myšlenkách a trpělivě pěstovali svět kolem sebe?  Možná… Nyní to chce odvahu a zamyslet se nad vším ryze prakticky. Kde máte resty, vrhněte se do nich. Kde vázne komunikace, tam buďte tím, kdo tu mlhu pročísne. Kde se potřebujete na něco zeptat, zeptejte se. A kde váháte sami nad sebou, použijte nadhled, ačkoliv tuším, že hledání nadhledu bude chtít v tento čas sebedisciplínu, téměř okamžitě takový přístup přinese výsledek, úlevu a jednoduše – nebudete litovat. Výsledek tady je obratem zaručen.
A hlavně moc nepřemýšlejte, nezamotávejte se do složitých konspirací. Berte i v hlavě v úvahu jen fakta. A nic víc. Jednoduchá fakta, jednoduchý závěr. Konec. Nic víc.
No a ten, kdo se opřel do práce a je v jednom kole, bez obav a strachů, ten toho může v tento víkend stihnout celou hromadu. Věci odsýpají, hýbou se kupředu, děláme odvážné kroky, jež nesou výsledek a vyčištění života. No, tak nějak – ideální čas na úklid. Protože, jak již bylo řečeno, výsledky rozhodnutí, akce a chuti něco dělat – jsou obratem zaručeny.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account