Během letošního adventu nabízí nákupní galerie Slovanský dům prostor pro ty, co hledají originální dárky, ale i pro ty, kteří si rádi v klidu vychutnají výjimečnou sváteční atmosféru. Najdete zde také nově otevřený obchod s luxusním spodním prádlem, konfekci, doplňky i punčochy značky Wolford.
Společnost Wolford se za 60 let své historie etablovala jako luxusní značka v prémiovém segmentu mezinárodního světa módy. Tradiční řemeslo – pletařské umění – zušlechtěné know-how, jakož i ambice, být konkurenci stále o krok napřed, okřídlili inovativního ducha a expanzi podniku. Tak došlo postupně k rozšíření hlavní výrobní činnosti Legwear o výrobky skupiny Ready-to-wear, Lingerie, Swimwear a Accessoires.
Již v 80. letech minulého století realizovala společnost Wolford nápady mezinárodních návrhářů, kteří se svými kreacemi postarali o nadšený obdiv na přehlídkových molech. V polovině 90. let pak byly zahájeny první designové spolupráce jako »Wolford meets Vivienne Westwood« a »Wolford + Lagerfeld Gallery« od Karla Lagerfelda. Následovaly další sezónní spolupráce značek, například s návrháři Kenzo, Emilio Pucci a Valentino.  Wolford uspěl se svojí „Lady-akcií“ 14. února 1995 na Vídeňské burze. Dnes je Wolford mezinárodně uznávanou módní značkou nejvyšší kvality, nadčasové elegance a luxusu.
Kolekce Wolford se distribuují do 65 zemí celého světa prostřednictvím sítě vlastních obchodů, jakož i obchodních partnerů a online.
Přijďte si vybrat vánoční dárky do nově otevřeného obchodu Wolford v centru Prahy ve Slovanském domě a užijte si přitom také pohodovou adventní atmosféru ve vyzdobené a rozsvícené zahradě.
Slovanský dům – Na Příkopě 22, 110 00 Nové Město, Praha 1
www.lilianaphilippe.com
www.wolford.com
www.slovanskydum.cz
https://www.facebook.com/LilianaPhilippeCZ
https://www.instagram.com/lilianaphilippe/ 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account