Moje maminka se rozhodla zhubnout přes trénování mysli, když jí bylo 62 let. Maminka byla vždy štíhlá, i po druhém porodu vážila 48 kilo a skoro do svých 50 let pak 51 kilo. S věkem pak ale šla kila lehce nahoru a maminka se rozhodla se jich zbavit. Já v té době slavila své vítězství nad depresemi a přivedla jsem maminku k tréninku mysli a přáním si. Chvíli to studovala a pak se rozhodla, že když má náš mozek takový vliv na naše peníze, na naše vztahy a na celý náš život kolem, musí být mnohem snazší, než se naučit ovlivňovat okolí, ovlivnit své tělo k obrazu svému.
 
Její logika byla nezlomná a tak se do toho pustila. Napsala si pár hubnoucích afirmací a vytvořila si k tomu představu, jak tukové buňky praskají jako bublinky a odcházejí z jejího těla. Toto cvičení dělala každý večer před spaním. Za 4 měsíce se jí podařilo zhubnout neuvěřitelných 6 kilo! Mamince a nám všem to připadalo hodně kilo a poměrně za krátkou dobu, protože na začátkut to tak markantní nebylo a pak najednou bum! a kila byla pryč. Zašla si proto na testy k lékaři, ten ji kompletně prohlédl a zjistil, že je stejně zdravá jako před tím. 🙂
 

Afirmace a nic víc
V tom období 4 měsíců neudělala nic navíc. Jen prováděla své cvičení. Nezměnila stravování a na sport nikdy nebyla. Jen prováděla své afirmační cvičení s představou praskajících tukových bublinek. 😀 Dnes jsou tomu 3 roky a maminka nepřibrala ani kilo. Říkala sice, že jí váha osciluje plus/mínus 2 kila, ale vždy jdou ty dvě zase zpátky na původní váhu, tak to neřeší.
 
Já osobně jsem se k hubnutí ještě nedostala. Zatím jsem řešila práci, svůj životní směr, lásku a peníze. Byla jsem ráda, že jsem vybojovala deprese a že jsem zvládla všechny její recidivy, než byly definitivně pryč (vrátily se ještě 2 vlny, naštěstí ne tak silné jako poprvé). A teď, se začátkem roku 2018 si myslím, že bych se mohla vrhnout i na to hubnutí a zkusit další sílu mysli v praxi. A protože si myslím, že když je leden a do jara a léta máme ještě času dost, vyzývám každou ženu, která by se ke mně chtěla připojit. 🙂
 
VSTUP DO TESTOVACÍ SKUPINY MYŠLENKOU K VYSNĚNÉ POSTAVĚ »
 
Zapracovala jsem téma hubnutí přes mysl a vytvořila systém, který přímo volá po vyzkoušení. 🙂 Chci jít ale víc do hloubky, než jen afirmace. Chcete to vyzkoušet? Chcete se přidat do mé testovací skupiny? 🙂 Jestli ano, podívejte se na bližší informace tady » a zapojte se. Bez práce to ale nebude, to si nemyslete. 🙂 Mé mamince to šlo snadno hlavně proto, že jí jako vrabčáček, je disciplinovaná a každý den prováděla své cvičení a hlavně si ho celé vymyslela sama. A to vše se naučíme. To vše jsem pro Vás zpracovala.
 
Kdo se přidá? 🙂 Kdo se nebojí práce? 🙂 Přihlaste se do testovací skupiny »

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account