130

Taky hubnete? A kolikrát už? Já jsem hubla 2x. Jednou (před 12 lety) to šlo úplně samo. Podruhé (od roku 2015) jsem se pokoušela hubnout, ale neustále se vracelo jo-jo efekt. A tak jsem se rozhodla, že tohle chci určitě změnit. Více než dva roky jsem hledala vhodnou cestu. Četla jsem různé knihy, chodila na přednášky a semináře, zkoušela různé diety. Nakonec jsem si vytvořila svou vlastní metodu – 3P metodu.
Zapojila jsem do toho potravu, pohyb a psychiku. A světe div se. Najednou vše do sebe zaklaplo a začala jsem hubnout. Začala jsem se totiž dívat na věci jiným způsobem. Prostě jsem změnila úhel pohledu. A když změníte úhel, tak najednou vidíte jiné věci. A když vidíte jiné věci, tak neděláte ty stejné věci. No, a když neděláte stejné věci, tak máte jiný výsledek.
A jak začít dělat věci jinak? Tak o tom mluvím ve svém on-line kurzu. Najdete si bloky, které vám brání v hubnutí, a hlavně si dovolíte hubnout. Zjišťuji, že hodně lidí chce zhubnout, ale ve skutečnosti si nedovolí zhubnout. A o tom, jak si dovolit zhubnout píši a povídám právě v mém kurzu. Sama jsem všechny metody, které používám v kurzu vyzkoušela a používám je dodnes. Dají se totiž použít nejen na hubnutí, ale na spoustu dalších trápení. Vyzkoušejte sami.
 
A co všechno v on-line kurzu najdete?
 

  Úvod: Pomocí příběhu vás uvedu do problematiky hubnutí. Ukáži vám, že je důležité začít od začátky, tedy od hlavy. Břicho, jak všichni víte, je uprostřed našeho těla a já vám chci ukázat, že je i uprostřed hubnutí.
  Fungování mozku: Naučíte se, jakým způsobem zachází mozek s informacemi a jak je ukládá. Nejdříve do vědomí, pak do podvědomí, a nakonec do nevědomí. Ukáži vám, jak vzniká návyk.
  Test: Po rozklíčování, jak funguje mozek, se zaměříme na vaše překážky v hubnutí. Nejdříve si popíšete stávající stav. Pak zjistíte, zda si vůbec dovolíte hubnout. Dále si pomocí testu zjistíte, jaký strávník jste, a jaké jsou vaše hlavní spínače.
  Pak se zaměříme na jednotlivé překážky v hubnutí. Naučím vás jednoduchou změnovou techniku, jak se vypořádat a odstranit překážky.
  Osobní plán hubnutí: Na základě všech informací si sestavíte svůj osobního plánu hubnutí. Pro větší názornost jsem ještě přidala praktickou ukázku tvorby osobního plánu.
  Pozorovací týden: V tomto pozorovacím týdnu si každý strávník, do předem připravených tabulek, zapisuje každé jídlo. Pro lepší zapisování jsem pro vás připravila pracovní sešit a taktéž ukázku zapisování.
  Přípravný týden a mechanické urychlovače: Naučím vás jednoduché urychlovače, které vám pomohou rozhýbat tělo a nastavit ho na hubnutí.
  Přípravný týden a spirituální urychlovače: Naučím vás další jednoduché urychlovače, které vám pomohou rozhýbat vaši mysl.
  A co dál: Nezbývá, než vyrazit ……

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account