Uběhlo již téměř 10 týdnů nového roku. V tomto období se novoroční cíle a závazky buď stávají dávnou minulostí nebo jsou pevnou součástí vašeho života. Jak jste na tom vy?
Já jsem se letos do žádných velkých akcí nepouštěla, ale rozhodla jsem se zaměřit na menší věci. Byť malé velikostí, ale takové, aby mi zpříjemnily nebo obohatily život *heart*. Malé proto, abych si pojistila, že je dokážu realizovat ;-). 
Moc mě potěšilo, kdy jsem si v lednu koupila Forbes a na straně 54 jsem našla potvrzení, že by tato moje cesta mohla fungovat (já potvrzení ráda *smile* ). Pro inspiraci a zvednutí nálady těm, kterým předsevzetí vybublalo stejně rychle jako bublinky v šampaňském, zde si klikněte pro sken této stránky.
A pro ty z Vás, kteří myslí na změny podobně stejně jako já, posílám odkaz, kde svůj cíl mohou zveřejnit http://ambitionpro.cz/vyzva2017/. Neváhejte a hlaste se, opravdu to pomáhá. Svou únorovou výzvu jsem nezvládla a v březnu začínám od úplného začátku, ale nevzdávám to. Nenechte mě v tom samotnou!
Krásné jarní dny, Romana Musilová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account