Pokud milujete horké letní dny, určitě jste si ty letošní pořádně užili. Letní pohodu nám však pomalu střídá podzimní melancholická nálada a sychravé počasí. My v Giftisimo podzim milujeme – hezky se večer zachumláme do teplé deky a s čajem v ruce si čteme knížku za zvuků deště. Nebo se jdeme projít parkem plným opadaného barevného listí. Právě barvy podzimu – červená, žlutá a hnědá – se staly inspirací pro novou podzimní kolekci dárkových balení, krabic i tašek v Giftisimo.

Rádi balíme dárky a kreativita nás baví. Jako nadšence krásy nás nemohli nezaujmout nádherně zbarvené podzimní listy na stromech a jejich pomalá proměna – letní zelená se postupně stává žlutou, červená přechází volně v oranžovou, a to vše podtrhuje dramatická hnědá. Těmito barvami jsme se inspirovali a použili jsme je v nové podzimní kolekci, kterou najdete na všech pobočkách Giftisimo od 5. října do 15. listopadu.
Typickou barevnou kombinací, kterou nacházíme v podzimní přírodě, je červená a zlatá. U nás v Giftisimo najdete v těchto barvách nejenom dárkové krabice různých velikostí a podob, ale také množství stužek, dekorací i věnování. Jelikož krása se ukrývá v detailech, v Giftisimo máme pro vás připravené přání přesně ve stylu dárkových balení. Vaše Gifti Lady pak nakombinuje k dárkovému balení ty správné dekorace. 
Chystáte se v říjnu či listopadu na svatbu kámošce? Nebo na rodinnou oslavu? Pokud sháníte dárkové balení, které by decentním způsobem ilustrovalo podzimní období a zároveň vyzařovalo elegantní krásu, určitě si vyberte barevnou kombinaci tmavé hnědé a dramatické zlaté. Nejenže tento mix evokuje podzimní šálek horké čokolády či teplé kávy, slibuje také představu blížících se Vánoc. Takovému kouzlu nikdo neodolá.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account