Mint Green nebo-li mentolově zelená barva ,,frčí,, v módě a oblékání už docela dlouho.. Mě však omámila, až když jsem si ji poprvé oblékla! Ne, protože to bylo a je pořád IN barva, ale protože jsem zjistila, že můj šatník s přibývajícími kily v těhotentví a neubývajícími kily po porodu ztrácí barvy a utápí se v černé a tmavě modré.. Smutný šatník dělá smutnou duši!

Mentolová barva je svěží, lehká a romatická. Sluší jak blondýnkám tak i tmavovláskám. Dobře se kombinuje s černou a zlatou a bílou.
A pokud se jí ,,bojíte,, ve velkém ,,množství,, můžete na ni jít  jen ,,zlehka,, v drobnostech jako třeba lakem na nehty, kabelkou nebo šperkem či korálkami, šátkem kolem krku nebo čelenkou do vlasů. Je to skvělá barva na léto, ve které vám nebude horko a vypadá skvěle na opálené pokožce.

Pro ,,odvážnější,, může být i mentolové líčení.. nemusí být stoprocentní krásné a vystínované očními stíny, ale postačí jen jemná linka třeba tužkou rámující oko. Skvělé k vodě k plavkám nebo k romantickým šatům a tunice.

TAK UŽ VÍTE, PROČ JÁ MILUJI MENTOLOVOU??? *smile**smile**heart*P

PS: i můj syn jezdí v golfáčku MINT barvě 😎 je to prostě láska jako trám *heart*

Zdrj: Lucie Holbová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account