Nejen vzhledem k situaci a této době, se snažím podporovat malé české firmy a lidi, co dělají svojí práci s láskou a mimořánou péčí.

Proto jsem se rozhodla Vám sem pár těchto mimořídných lidiček vypsat a představit jejich práci.

 *heart*
POPLETENÁ EVIČKA
Needná se sice o firmu, ale o mimořádnou ženu. 😀  Tato paní je totiž neslyšící, ne uplně, nosí naslouchátka, ale nerozumí a pouze odezírá ze rtů. 
Celý život pracovala jako prodavačka a je v neustálém kontaktu s lidmi. Od května spolu s nařízením nošení roušek, přišla o práci a přímí kontakt s lidmi. Má milujícího manžela, který se o ní krásně stará, a přes všechny překážky, které jí život postavil do cesty bere vše tak jak to je a s humorem. Toho si cením ze všeho nejvíc, protože já osobně si nedokáži představit život s takovým hendikepem a navíc se vyrovnávat se ztratou zaměstnání. Má můj veliký obdiv a musím před ní smeknout. *wine**heart*
Eva má jako koníček pletení. Ten se nyní stal její hlavní obživou, ale až uvidíte její výrobky tak se zamilujete!!8-)*heart*
Právě teď před zimou je ideální čas si  pořídit nějaký pěkný zimní setík, fusak pro miminko, deku, čepice, a tak dááále…..:-)
Udělejte radost sobě, nebo nakupte dárky pro rodinu, určitě je všechny moc potěšíte a uděláte tak i něco pro dobrou věc.

*heart*

Evičku můžete sledovat na instagramu : www.instagram.com/popletena.evicka

*heart*

Objednávat můžete na IGnebo přes email : po*************@se****.cz

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account