Na Facebooku obchodního centra Atrium Flora můžete až do pátku 30. září hlasovat pro svoji favoritku a dostat ji až do finále soutěže Staň se tváří Flory 2016, které se uskuteční 19. října 2016 v OC Atrium Flora.
Ženy a dívky, které se v srpnu nechaly vyfotit ve fotokoutku obchodního centra, soutěží nyní o postup do semifinále, jež proběhne 12. října. V něm odborná porota vybere prostřednictvím osobního pohovoru deset dívek. Ty se pak zúčastní velkého finále.
Dvacítka semifinalistek se setká s blogerkami
Nyní můžete i vy rozhodnout, která z dívek a žen do semifinále postoupí. Bude to dvacet soutěžících, jejichž fotka na Facebooku Atria Flora získá největší počet likes („líbí se mi“). Proto neváhejte a “lajkujte” ty, které vás nejvíce zaujaly. Tato dvacítka dívek bude mít pak také exkluzivní možnost zúčastnit se workshopu s předními českými blogerkami.
Workshop s blogerkami proběhne 10. října a semifinalistky si zde mohou popovídat o životě, módě či kosmetice a dozvědět se tak mnoho užitečných rad i pro případný postup do finále. Na samotné slavnostní finále se pak můžete těšit 19. října v obchodním centru.

Vítězka celé soutěže se stane tváří kampaně obchodního centra Atrium Flora a jako bonus získá dárkové karty do vybraných obchodů v hodnotě 50 000 Kč.
Bez výhry neodejdou ani další dvě finalistky. Druhá v pořadí získá poukázky na nákup v hodnotě 25 000 Kč a soutěžící na třetím místě pak poukázky v hodnotě 15 000 Kč. Všechny tři dívky obdrží věcné ceny od nájemců OC.
Jak tvářím z minulých ročníků změnila soutěž život? 
Inspiraci najdou soutěžící mezi vítězkami minulých tří ročníků, Veronikou Ožanovou, Sabinou Koudelkovou a Janou Bryndovou, pro které soutěž znamenala ohromnou zkušenost a významně zasáhla do jejich života. Rozhovory s nimi si můžete přečíst na webu Atria Flora, prohlédnou si lze i videa a fotky z minulých ročníků soutěže.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit také na finále Atrium Flora Grand Prix v men’s physique a bikiny fitness. Tato soutěž je certifikovaná Svazem kulturistiky a fitness České republiky. Více informací o přihlašování do této fitness soutěže najdete ZDE
Více informací o soutěži Staň se tváří Flory najdete na webových stránkách Atrium Flora nebo na Facebooku, kde můžete zároveň hlasovat pro své favoritky!
 
 
 

1 Komentář
  1. NelaVávrová 10 měsíců ago

    To musela být zajímavá akce.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account