Pohodlí, rychlost a možnost z klidu domova sehnat i vína ke speciálním příležitostem či archivní ročníky. To jsou největší výhody nákupu vína online. Abyste se ve virtuální vinotéce cítili jako doma a mohli si být jisti svým výběrem i kvalitou obchodu, potřebujete znát několik zásad a výhod výběru vína po internetu. Přinášíme vám přehled těch hlavních a věříme, že je využijete nejen v době předvánoční, a navíc covidové.  
 
Ať už sháníte víno k vánočnímu menu, jako dárek dědečkovi k narozeninám nebo speciální ročník pro partnera či partnerku k výročí, než začnete nakupovat, udělejte si průzkum. Na internetu najdete nepřeberné množství e-shopů českých i zahraničních producentů a prodejců vína. Zastavte se u těch, které jsou dobře hodnoceny zákazníky prostřednictvím Google nebo srovnávačů, jako je Heureka.cz nebo Zbozi.cz. Zajímejte se o prokazatelnou historii a kvalitu sortimentu doloženou certifikáty.
 
Výhody nákupu vína online:
 
1.     Větší výběr na jednom místě

Virtuální vinotéka je ideální volbou pro shánění hůře dostupných vín, online seženete i archivní ročníky, vína dle roku narození apod. Můžete během chvilky koupit víno, které jste ochutnali na zahraniční dovolené, nebo podpořit lokálního vinaře ze sousedství.

2.     Snadná orientace, spolehlivý výběr

Vyberete-li kvalitní e-shop, usnadní vám orientaci v nepřeberném množství vín, najdete tam podrobné popisy, které vám zprostředkují virtuální “ochutnávku”, reference zákazníků a třeba i blog, kde si své znalosti o víně budete moci pravidelně rozšiřovat. Zatímco v kamenném obchodě vás limituje při výběru vaše vlastní znalost či znalost prodávajícího, která je vždy omezená, na internetu je vám k dispozici množství recenzí a hodnocení.

3.     Dostupnost archivních ročníků

„Archivní víno je originálním dárkem pro nejrůznější příležitosti. Víno z archivu se obvykle pořizuje jako dárek k narozeninám, svatebnímu nebo pracovnímu výročí. Naši zákazníci ho nejčastěji vybírají jako dárek k padesátinám nebo čtyřicetinám, hodí se také jako poděkování kolegovi za odpracované roky – například 12leté víno za 12 let ve firmě. Na našem webu nabízíme spoustu inspirace a rad, jak vybírat víno jako dárek a poradíme i telefonicky,” říká sommeliér a zakladatel online vinotéky Vinozarchivu.cz Jan Pánek.

4.     Střední cenová kategorie

Hledáte-li levnější vína, online nákup se vám po přičtení ceny za dopravu nevyplatí. Virtuální nákup vína proto dává smysl od střední cenové kategorie výše.

5.     Rychlá doprava a doručitelnost kamkoli

Víno můžete nechat rovnou doručit obdarovanému a spolehnout se, že i ze zahraničních e-shopů bude doručeno během několika pracovních dní.

6.     Garance vrácení peněz

Ze zákona je možné výrobek zakoupený na internetu vrátit do 14 dní od jeho převzetí, a to bez udání důvodů.

 
Víno jako dárek? Tip, jak si to u nikoho nerozlít
Nejjednodušší je vybrat víno ze stejného roku, kdy se narodil obdarovaný.  Zvolte víno archivní a využijte jeho potenciál – každá lahev má svůj unikátní příběh a je naprostým originálem. Pokud víno při předání obdarovanému doprovodíte komentářem, proč jste pro dotyčného zvolili právě tuto lahev, úspěch vám zaručujeme.
Archivní vína a vína k archivaci lze zakoupit v e-shopu www.vinozarchivu.cz
Tip na silvestrovské oslavy:
Dárkové balení 3 lahví šampaňských vín z vinařství Champagne Bouché
Rodinné vinařství Champagne Bouché obhospodařuje jedno z nejlepších terroir v regionu již po čtyři generace. Na vinicích o rozloze 30 hektarů uzrávají hrozny odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier pro výrobu delikátního a elegantního šampaňského výjimečných chutí i vůní.
V ceně dárkového balení:

    1 lahev Champagne Bouché Cuvée Saphir – noblesní šampaňské stvořené pro jedinečné chvíle
    1 lahev Champagne Bouché Rosé – potěší všechny milovníky šampaňského čisté chuti a vyvážené struktury
    1 lahev Champagne Bouché Cuvée Resérvée – ideální víno k oslavě důležitých výročí
    Dřevěná kazeta pro 3 lahve v ceně 499 Kč je v k této kolekci zdarma

Cena za dárkovou kazetu – 2990 Kč vč. DPH
www.vinozarchivu.cz 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account