Adéla vydává nový song BEZ TEBE a nyní k němu dokončila klip. Adéla chce navázat na předchozí úspěchy, a ještě překonat popularitu songu NECH TO BEJT.
Adéla se tentokrát více podílela i na samotném textu, na kterém spolupracovala s Jakubem Děkanem. Na klipu se s Adélou také podílel známý video producent Zdeněk Sopůšek, který točil například Pauliem Garandem, Terezou Kerndlovou a Atmo Music. Rozhodně je se na co těšit!
Klip se točil v červenci asi 100 kilometrů od Liberce, v malém městečku v Německu a v krásné přírodě v okolí jezer. Klip se může na první pohled zdát jako takové to klišé-kluk, holka, láska, ale tak to tvůrci vůbec nechtěli. Adéla i Mahoney (producent písničky, kytarista, který hrál v kapele Trouble Gang) si v klipu řeší vlastní minulost a jejich cesty se na chvíli spojí. Klip s novým songem vyjde na rozhraní srpna a září.
Jak vnímá nový song BEZ TEBE Adéla: Můj nový song je o zamilovaném člověku, kterému láska nebyla opětovaná. Do vztahu dal kus sebe a jediné co se mu vrátilo byl pláč, křik a smutek. V songu zpívám, že chci, aby té druhé straně bylo líp, aby si srovnal vlastní život a třeba se potkají za nějakou dobu v jiné situaci a všechno bude jinak.“
„Klip je příběh o jednom období mého života a myslím, že každý, kdo si píseň poslechne bude vědět o co tam jde. Je to naše opravdu srdcová záležitost. Do teď si pamatuji, jak jsme v Liberci vycházeli ze studia a tu písničku jsme poslouchali třeba tři hodiny ve sluchátkách a vlastně jen seděli a užívali si to. Je to píseň, která má u nás v srdci místo napořád.“, popisuje klip Adéla. „Je to hodně klidná, ale zároveň hodně silná píseň.“, dodává.
Adéla léto tráví převážně v ČR, ale to jí vůbec nevadilo, protože v Čechách je spoustu krásných míst, které chtěla navštívit. Relax střídala s pracovními akcemi a koncerty, které ji moc těší.  „Zpěv mi přes karanténu hrozně chyběl. Nedávno jsem měla první po karanténní koncert v Karlových Varech a bylo to úžasný! Hrozně jsem si to užila, všichni, co přišli byli skvělí a bylo vidět, že jim koncerty na živo taky chyběli.“, dodává k své práci Adéla.
Právě teď je Adéla na surftripu v Portugalsku v Peniche. Surf si předloni Adéla zamilovala, a tak se rozhodly s kamarádkami letos pro dámskou jízdu a jejich plán jim vyšel. „Já se pro surf nadchla asi 2 roky zpátky a pořád mě to drží.“, říká nadšeně Adéla.
www.adelaofficial.com
 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account