Nová kolekce designérky Elišky Tomkové pro letošní zimu vychází přímo z její osobnosti a je složena z variant ikonických modelů značky Elisha. Eliška & Elisha v celé své zářivé kráse a upřímnosti, to je kolekce s názvem RADIANT. Jedná se o výjimečnou osobní zpověď autorky, a to hned díky několika faktorům. Tvoří ji modely typické pro ni samotnou, takové které sama ráda nosí a odpovídají jejímu vkusu. Zároveň jsou modely inspirovány potřebami zákaznic, jež jí přošly rukama a všechny kousky se pyšní nadčasovým pojetím. Z těchto velmi osobních důvodů se Eliška Tomková stala i tváří kolekce a netradičně se zhostila role modelky. 

Nejsou to jen šaty, je to pocit. Tohle motto se prolíná celou tvorbou Elišky Tomkové. Často je skloňováno v šicí dílně i mezi klientkami. Zároveň funguje jako závazek pro každou novou oděvní řadu a ani RADIANT není výjimkou. Kolekce sdružuje modely, ve kterých se sama módní návrhářka cítí nejlépe. Oblečení by totiž mělo ženu podpořit a dovolit jí ukázat pravé já, odvahu a sebevědomí. Nechat vyniknout její kráse.  Zkrátka ukázat v nejlepším světle vše, co chce dát světu na odiv. “Chtěla jsem se svým klientkám více přiblížit a také jim dát příležitost, aby mě viděly v novém světle a třeba mě i mou značku poznaly ještě lépe. Kolekce je totiž složená z mých oblíbených kousků, které se postupem času staly (s menšími obměnami) ikonickými modely značky Elisha,” vysvětluje své důvody pro vznik kolekce RADIANT sama designérka.

Eliška Tomková staví svou značku na používání kvalitních materiálů, jejich perfektním zpracování a prvotřídním servisu. Každý jeden model však nese i něco navíc – příběh nebo poslání. Kolekce RADIANT má ženy inspirovat k odvaze být samy sebou, nebát se najít nebo začít hledat svůj styl. Zkrátka zazářit.

Více informací naleznete na www.eliskatomkova.cz.

 

 

Foto: se souhlasem Elišky Tomkové

Tagy:
4 Komentářů
 1. NelaVávrová 9 měsíců ago

  Já a bílé? Ale je opravdu luxusni, moc pekny.

 2. Tamara Schovancova 9 měsíců ago

  Nádherné kousky

 3. Lenka Hudečková 9 měsíců ago

  Je to pěkné, o tom žádná, ale třeba na moji postavu by byl bílý kabát velký průšvih 🙂

 4. Romana Mlynářová 9 měsíců ago

  Pěkné kousky, veselé barvy, líbí se mi.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account