Pohodlné, elegantní a stylové boty? Takové jsou tenisky SLIP-ON. Hodí se k sukni, k šatům i k džínům. Můžete je obout do práce, do města, do přírody i na delší výlet. Dámské tenisky jsem zvolila jako ideální inspiraci na květen – lásky čas.
Utíkám na tramvaj, ale díky vysokým podpatkům si málem zvrtnu kotník. Tramvaj mi samozřejmě ujela, tak mam čas podívat se do výlohy, co mají pěkného. Zaujaly mě ty jednoduché botičky, které působí moc pohodlně. Vypadají jako tenisky, ale jsou takové víc elegantní. Hmmm, určitě jsem ten název někde slyšela. Ano, jsou to tenisky SLIP-ON.

 
Slip-on, městský styl, který vás inspiruje
Módní trendy se neustále mění, ale požadavky nás spotřebitelů jsou prakticky pořád stejné. Chceme mít z čeho vybírat. Nosit vysoké podpatky i úžasně pohodlné botičky, které se budou hodit ke všemu. A navíc budou na jaro přímo ideální. Odložte na chvíli podpatky a vyrazte na Petřín v úžasně stylových dámských teniskách SLIP-ON.

Tento trend se k nám dostává v plné parádě. Jde v podstatě o jednoduché nazouvací tenisky. Mohou mít nízkou podrážku, skvěle vypadají také tenisky na platformě. Nejvíce frčí metalické barvy. A nabízí je prakticky všechny dostupné značky obuvi. A pokud dáváte přednost tlumeným barvám, což takhle vsadit na starorůžovou nebo námořnickou modř?

Dámské tenisky mohou mít mnoho podob, nízké, kotníkové, s dírami nebo jen hladké. Skvěle vypadají tenisky poseté květinami, které působí velmi romanticky a pro mě jsou absolutně top!

Ale pozor! Do těchto botiček nepatří ponožky, maximálně silonové. Nazouvací tenisky bez tkaniček se staly hitem tohoto jara. Udělejte si radost a vyrazte na romantickou procházku v pohodlných botkách. 
Co říkáte dámy, líbí se vám?*enzo*:-D
Přečtěte si také o krajce, která stojí za pozornost.:-)
Zdroj obrázků: Pinterest.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account