Tipy pro výběr perfektních večerních šatů
Právě začíná sezóna plesů a dalších společenských událostí, na které je ideální vyrazit v krásných večerních šatech, ve kterých se budete cítit jako princezna. V tomto článku bychom Vám chtěli dát několik typů, jak večerní šaty vybrat tak, abyste se stala hvězdou večera. Samotné krásné šaty pak najdete např. na Amodio.cz …pokud se budete řídit našimi radami, tak při nákupu určitě neprohloupíte.
Večerní šaty jsou k dispozici v mnoha různých barvách, stylech a texturách. Abyste mohla najít ty nejlepší večerní šaty, je vhodné vědět něco o materiálech, ze kterých se šaty vyrábí, stejně jako o vhodnosti určitého střihu šatů Vašemu tělu.
 
Vezměte v úvahu vaši výšku
Středně vysoké, nebo vysoké ženy mohou snadno nosit dlouhé večerní šaty a dostávat ohromující odezvu od všech okolo, ale ženy menšího vzrůstu musí vzít v úvahu několik věcí, které jsou velmi důležité. V dlouhých večerních šatech mohou získat pozornost v oblasti výstřihu, ramen a zad. Veškerá pozornost lidí jde totiž do horní části těla. Pokud jste velmi vysoká, pak vybírejte večerní šaty, které jsou ve spodní části tmavší, což vytváří optickou iluzi kratšího těla.
 
Při výběru večerních šatů neignorujte tvar těla
Vždy vybírejte šaty, které přesně padnou na vaše tělo a dají mu lichotivý efekt. Pokud máte nějaké to kilo navíc, vyhněte se velkým a těžkým sukním, které Vám ještě přidají na váze. Vždy se snažte, aby šaty vyzdvihly vaše přednosti a naopak skryly vaše nedostatky. Zajímavý efekt mohou tvořit jakékoliv designové prvky, které dokážou upoutat pozornost a zvýraznit tu část těla, kterou chcete, případně odpoutat pozornost od části jiné. Pokud máte například velmi výrazné boky, můžete využít mašli, nebo obdobný okrasný prvek ovázaný kolem pasu. Tímto způsobem zvýrazníte pas a naopak potlačíte šířku boků.

Vyberte si nejlepší barvu
Barvu večerních šatů vybírejte především v závislosti na odstínu Vaší pleti, ale i na denní době. Světlé barvy vypadají skvěle především za denního světla. Naopak tmavé barvy nejvíce vyniknout přes noc při umělém osvětlení.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account