Leoš Mareš včera ve Foru Karlín odehrál Jediný koncert v životě. Alespoň to takto bylo marketingově promováno. Jistě všichni víme, že se dnes odehraje druhý koncert. Tedy druhý Jediný koncert v životě. Tak jako tak včerejší show dokázala, že moderátor je skutečný profesionál a hosté, které přivítal na podiu, mu mohli gratulovat  k narozeninám a také k úspěchu, kterým si splnil svůj velký sen.
Pavel Calta, Tereza Kerndlová, Ben Cristovao, Helena Zeťová. Takový je výčet hostů, kteří dorazili pogratulovat Leošovi k narozeninám a společně zpívali jeho největší hity, které sice již něco pamatují, ale při prvních tónech bylo jasné, že publikum nezapomíná. Každý úvod písně totiž doprovázel aplaus a hurónský řev. Pavel Calta zahrál na kytaru a společně se slavným moderátorem zapěli jejich společný hit. Píšem si svůj sen zaznělo hned dvakrát a vždy se dočkalo hlasité reakce od diváků. Mezi gratulanty se také přidal ředitel Evropy 2 a celý moderátorský tým. Patrik Hezucký, Zorka Hejdová, Pavel Cejnar, Petr Říbal, Nasty, Lucie Šilhánová a další kolegové zazpívali Leošovi k narozeninám a přidali i Vánoční hit Evropy 2.
Hlavní protagonista večera si celý koncert užíval. Dle emocí, které doslova stříkali do všech stran bylo zřejmé, že se mu splnil letitý sen. Energii předával na své publikum a to mu vracelo zpět vlny nadšení. Babička Leoše Mareše dorazila také a tak nezbývalo než si koncert užít. Dopředu bylo jasné, že do Fora Karlín se nejde na zlatého slavíka, ale spíše na show. A to se vyplnilo. Leoš střídal oblečení a i na kožich došlo. Playlist, který zvolil prakticky kopíroval jeho nové album, který speciálně vydal k příležitosti koncertu. Zástupci vydavatelské společnosti mu předali zlatou desku což je v dnešní době velký úspěch. Křest proběhl přímo na podiu. Scéna by si nic nezadala s jevištěm nějaké světové popstar. Živá kapela, velkoplošné obrazovky, vyjížděcí plošina, která přiváděla na podium hosty, světelné efekty, rampy na kterých Leoš poskakoval a burcoval publikum. To vše zapříčinilo, že se koncert musel líbit a nebýt malých drobností a problémů se zvukem, tak by byl koncert pětihvězdičkový. Pět hvězd si však i tak moderátor zaslouží. Udělal pro úspěch maximum. Zaslouží si je. Leoš přidal 3 písníčky a s velkými díky se rozloučil se všemi přítomnými…
Karlín se oblékl do tmy a fanoušci se rozutekli stejně rychle, jako se seběhnou dnes večer další diváci. Tentokrát na druhý Jediný koncert Leoše Mareše v životě.
foto: Ticketstream

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account