S novým rokem přichází také nové trendy8-) Pojďme si trošku pohrát s barvičkami*wine*

*heart*

Lash Genius má hrubší plastový kartáček, hodně podobný oblíbené řasence SuperSCHOCK. S tím rozdílem, že má štětinky v různých délkách a na špičce dokonce i v různých směrech. Ty ohromně usnadní líčení spodních řas a koutků. Plastové štětinky zaručí, že řasy budou krásně prodloužené a neslepené! Díky různým délkám štětinek zachytí i tu nejmenší a nejtenčí řasu. Pokud při nanášení řasenky použijeme cik cak pohyby, docílíme dokonalého nalíčení řas. Zúžené hrdlo řasenky, při vytažení štětečku, otře přebytečnou barvu, tudíž řasy neslepí a nevytváří nevzhledné žmolky. Předejdeme tak oblíbenému nešvaru otírat kartáček o hrdlo řasenky viz. článek Jak správně zacházet s řasenkou.

*heart*

Kromě objemu řasy také mírně pozvedne a natočí. Pokud nemáme řasy rovné jako hřebíky, můžeme úplně vynechat kleštičky na řasy. Dalším benefitem této řasenky je její barva. Černá je opravdu uhlově černá, nerozmazává se a neobtiskuje. Prostě geniální řasenka!

Nyní navíc kromě černé a hnědé barvy můžeme vybírat z barev Navy – modráEmerald – zelená a Aubergine – fialová. Všechny tyto odstíny jsou tmavší, takže je lze použít i při běžném denním líčení. Nejsou to výrazné, neonové barvy, které by zářily do dálky. Naopak s těmito řasenkami můžeme docílit zvýraznění vlastní barvy očí.

 

Jak na to?*heart**wine*

 

Sytě zelený odstín Emerald krásně ladí s hnědým typem očí.

Hnědým očím sluší teplé, pastelové odstíny. Zkuste oči nalíčit zlatými stíny a doplňte je právě touto zelenou řasenkou.

 

Sytě modrý odstín Navy je dokonalý pro modré oči.

Chcete zkusit netradiční líčení? Sáhněte po meruňkových, růžový, zlatých, nebo korálových stínech, které doplníte modrou řasenkou.

 

 Sytě fialový odstín Aubergine nádherně zvýrazní zelené oči.

Nemusíte se bát tohoto odstínu řasenky. Mnohdy fialkové, růžové či načervenalé barvy řasenek budí dojem, že máte zarudlé, uplakané oči. Jelikož je tento odstín v temnějších tónech uplakaně vypadat nebudete. 

 

Určitě se však touto barevnou typologií nenechte omezovat. Pořiďte si všechny tři odstíny a vybírejte barvy podle nálady, jako to dělá naše ambasadorka Naomi Adachi.
 

NÁKUP ONLINE:

https://www.avon.cz/prodejna/Bartackova

 

REGISTRACE AVON LADY:

(SLEVA 25% NA 1. OBJEDNÁVKU, BOHATÝ DÁRKOVÝ PROGRAM, ODMĚNY ZA PRAVIDELNÉ OBJEDNÁVKY, KATALOG A VZOREČKY ZDARMA)

https://pridejse.avon.com/budsavonem

 
 
 

Petra Bartackova
 Sales leader

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account