A je to tady!!! Únor, čas plesů a společenských událostí je za dveřmi a mnoho lidí stejně jako já se už chystá na tyto události. Někdo se chystá den předem, ale blázni jako já už klidně měsíc předem. Tak tady máte pár tipů, jak se na ples připravit bez shonu a šílení, že něco nestíháme.
 

Šaty

Nejprve je důležité si rozmyslet, jaké šaty budeme mít. Z půjčovny, vlastní ( co už máme doma ve skříni ) nebo vlastní, ale budeme si je teprve kupovat. Pokud si je pujčujeme z půjčovny je dobré si tak tři týdny předem do půjčovny zavolat a osobně zajít nějaké šaty vybrat a na danný den zamluvit, protože z vlastní zkušenosti vím, že pěkné padnoucí šaty jsou v tuhle dobu jako podpultové zboží ;-). Pokud máme vlastní šaty, co už máme doma, tak je hotovo a jestli si je budete kupovat, tak je teké lepší předem, tak o měsíc ( záleží zda jsou z internetu nebo z kamenného obchodu ).
 

Boty

Tak u bot platí to samé jako u šatů ikdyž není potřeba tak moc času. Ovšem obecně platí vybírejte pěkné, ale hlavně padnoucí a pohodlné boty ( přeci jen v nich budete hopsat celou noc ) 😀
 

Make-up

Základy makeupu známe asi my všechny, ale obecně zase platí, že by měli být výrazné buď oči nebo rty, né obojí. Co se týče vzhledu je dobré si líčení a vlasy s doplňky vyzkoušet předem, aby když se budete v den plesu líčit ať víte co a jak a nemusíte zmatkovat, že se vám něco nepovede. Ale především budete předem vědět, jak budete vypadat. A to se vyplatí.
 

 

Tak dneska trochu kratší článeček, ale zahrnuje to nejpodstatnější, co jsem chtěla napsat.

 

Napište mi do komentářů jestli se někam na ples chystáte a jak probíhají vaše přípravy a jak dlouho trvají;-):-D

 

Budu se těšit příště

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account