Při představování mých oblíbených a přečtených knížek jsem (já ostuda) zcela zapomněla na tuto výtečnou kuchařku od mé kamarádky. A vzhledem k tomu, že jsem se s ní včera po delší pauze bavila a v nejbližší době jí má vyjít kuchařka nová, ráda bych upozornila na tuto její prvotinu, byť netuším, zda vůbec je ještě k mání.

Dobrůtky v krásném balení – ideální osobní dárek připravený od srdce! Tato kniha vám bude cenným pomocníkem a rádcem, abyste mohli obdarovat své blízké něčím, co jste pro ně vytvořili sami a s láskou. Podle této knihy můžete vyrobit desítky takových dárků. Naleznete v ní recepty na sušenky, krekry, pralinky, likéry, paštiky, jerky, omáčky, nakládané potraviny, ochucené cukry a soli, netradiční marmelády, sirupy, léčivé čaje, bonbony a sirupy… Autorka také přidala kapitolu o tom, jak výrobky lákavě zabalit, ale její krásné fotografie u jednotlivých receptů vám budou samy o sobě inspirací. Všechny recepty v knize jsou snadné a zvládne je i naprostý začátečník. Dají se využít nejen pro výrobu dárků, ale také pro chvíle, kdy si budete chtít připravit sami sobě něco užitečného do kuchyně nebo na zub. Na zadních stranách v knize naleznete i dárkový seznam, kam si můžete zapsat, co jste komu již věnovali, abyste si na to třeba příští Vánoce nemuseli pracně vzpomínat.

Sama za sebe jsem vyzkoušela několik receptů a všechny “výtvory” se setkaly s kladnou odezvou. V době, kdy člověk ani moc nemá, kam jít nakupovat, se tak jedlé dárky přímo nabízí.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account