Minulý čtvrtek jsem měla možnost zúčastnit se tiskovky, která se konala na počest uvedení nových bramborových krekrů známé značky Bohemia chips. Už jen výběr místa byl podle mě skvělý tah, protože Bistro proti proudu v Karlíně je samo o sobě zkrátka jedinečné. Perfektní obsluha, velmi útulné prostředí, které navíc disponuje klimatizací. A v neposlední řadě výborná káva a zákusky, připojení na internet. Jako freelancer toto místo ráda využívám k práci na počítači nebo k osobním schůzkám.

Ale vraťme se k samotné události, kterou moderoval charismatický moderátor Karel Kašák. Ten přijel v obleku stylově na prkně. Celý večer se nesl v příjemném duchu dobrot i fajn společnosti. Ochutnat jsme mohli nejen bramborové krekry, které budou na trhu k dostání od července, ale také vynikající dipy. Ty nám přestavil vítěz MasterChef Roman Kotlář, který si s přítelkyní otevřel kavárnu s přidanou hodnotou v Novém městě na Moravě. Nabízí také teplou kuchyni, samozřejmě v omezeném množství. „Vždycky je jedna polévka, jedno teplé jídlo a dále doplňkové pokrmy k nápojům. Vše si děláme sami,“ říká Roman.

Na akci jsme potkali i pár známých osobností. Zejména pak dvě sympatické herečky – Milušku Bittnerovou a Míšu Tomešovou. Miluška se svěřila, že je zamilovaná a s přítelem hledají byt v Praze. „Chtěli bychom něco svého, nejlépe někde v centru, pokud se zadaří. Ale může nám padnout do oka i něco jiného. Hledáme hlavně něco, co nás učaruje a kde se budeme cítit dobře,“ prozradila Miluška.

Míšu Tomešovou znám především z muzikálů. Mladá maminka čeká druhého potomka, děti budou od sebe rok a půl. A vypadala opravdu skvěle. Těhotným ženám to zkrátka neskutečně sekne. Přítomné zajímalo především to, zda nosí pod srdcem chlapečka nebo holčičku. „Tentokrát jsme si to nechali jako překvapení. U syna nám řekli, že čekáme holku a byl to kluk, takže už to neřešíme. Stejně bude dědit všechno po Kristiánkovi,“ směje se Míša, které mateřství očividně velmi svědčí.
Příjemné prostředí, společnost a dobré jídlo. Takové akce mám opravdu moc ráda a zejména teď v létě, kdy je dlouho vidět a neodcházíte za tmy. Mimochodem nové krekry z pece od Bohemky musíte ochutnat. Mají jedinečnou chuť, jsou hodně bramborové a zasytí. Takže když máte chuť na něco malého, ideální.
Krásné léto milé dámy
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account