Krásný večer dámy:-*,
mám takový zvláštní poznatek. Rozhodla jsem, že tento rok nebudeme slavit Vánoce. Veškeré peníze které bychom utratili za Vánoční svátky chci věnovat nebo investovat do něčeho prospěšného. Třeba nákup nějakého oblečení do dětského domova nebo do kojeneckého ustavu či pro onkologické dětské pacienty. Prostě bych chtěla tento rok pojmout Vánoce jinak. Jenže s kýmkoliv mluvím a řeknu, že u nás doma tento rok ruším Vánoce tak se potýkám jen s negací. Proč? Proč jsou nastavené Vánoce tak, že prostě Vánoce nejde neslavit? Proč se na mě každý kouká jako na blázna jen protože vybočuji a můj názor je jiný? 
Už pár týdnů či měsíců cítím že bych měla udělat něco zásadnějšího. Něco co udělá někoho šťastným, pomůže mu to v jeho životě a hlavně aspoň na pár chvil zapomene na své problémy a vykouzlí to štěstí v očích a hlavně na duši.
Myslíte, že jsem divná? Nebo chápete moje postavení k věci?
Vždyť my co máme rodinu a každý rok přesně na Vánoce máme to štěstí a sejdeme se všichni u stolu tak máme opravdu to nějvětší štěstí, ale co ti kteří nemají rodinu? Jsou sami i v takový moment a hlavně kolikrát jsou nemocní a bezmocní a ještě ke všemu sami. Po celý rok ne jen v tento sváteční den.
 
Dámy pište mi co si o tom myslíte Vy. Budu ráda za každý komentář a názor.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account