Výletíme s klukama – aneb kam nás pustí

 

     Když ještě spí. Tak jedno doporučení odemne.
     Chci Vám doporučit jeden super výlet. Jezdíme tam s klukama pravidelně a moc si to tam užíváme . A o čem je řeč no přeci o Radyni, je to zřícenina nedaleko Plzně. V dnešní době je skoro všude napsáno, že jsou DOG Friendly, ale ne vždy je to pravda.
   Ale Radyně je super výlet mi tam aspoň vždy strávíme skoro celý den. Nejdříve si dáme několika km procházku ke studánce kde se kluci vykoupají a já se mohu osvěžit, já se nekoupu, ale cucnu si ze studánky. A zpáteční cestou to vezmeme přes skály kde je nádherný výhled a až nahoru se vyškrábou jak kluci tak já. Je to mezi stromy takže jsme schovaní před sluníčkem, které ani jeden z nás nemá rád.  A po této procházce si můžete dát výborný oběd v místní restauraci Pod Radyni jak se jmenuje. A pokud já mluvím o místě, kde Vás rádi uvítají se svými miláčky tak to opravdu myslím vážně. Psy jsou tam vítáni a to nejen venku na zahrádce a mi když jsme tam přišly kluci dostaly hned svoji mističku s vodu a já si též mohla něco dobrého objednat. 
     Když si kluci odpočly a já nacpala pupík, tak jsme se šly podívat přímo do zříceniny, tam je pravdou , že až nahoru nás nepustí. Ale kdo by chtěl šlapat ty schody , ale nechali nás prohlédnout nádvoří a taky hladomornu   a vstup jsme měly zadarmo, ale pššš to už vám nezaručuju J

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account