Baví vás móda? Zajímáte se o poslední módní trendy? Přesto čas od času stojíte před plnou skříní oblečení a prostě nevíte, co na sebe? Jsme v tom spolu! Právě to bylo jedním z impulzů, proč jsme se rozhodli spustit na našem Instagramu @zenysro módní okénko, ve kterém se budeme pravidelně potkávat, a dávat vám spoustu inspirace z kategorie „Jak nosit“. 

Na co se můžete těšit?

Všichni je většinou doma máme a přesto nevíme, jak je nosit… Řeč je o základních kouscích v našem šatníku jako jsou bílá trička, džíny, saka, trenčkoty nebo bílé tenisky. Jeden kousek oblečení vám totiž může nabídnout nepřeberné množství možností, které snadno a stylově využijete ve své práci, ve volném čase s rodinou nebo na rande s přítelem. Kromě takzvaného capsulového šatníku se ale budete moci těšit i na spoustu inspirace od českých nebo zahraničních módních návrhářů, posledních módních trendů nebo modelů, které aktuálně letí nejen na sociálních sítích. Díky nám budete přesně vědět, jak je nosit, s čím je kombinovat a i to, jestli se hodí pro vaši postavu či nikoliv.

Foto: se souhlasem Lucie Janotové

Kdo bude váš průvodce?

Této funkce se velice ráda a nadšeně ujmu právě já. Jmenuji se Lucie a můžete mě vídat na webu Ženy s.r.o., ale i na mém Instagramu @lujanotova prakticky denně. Móda vždycky byla a bude mojí velkou vášní. Právě proto jsem se před mnoha lety přidala do redakce magazínu Harper’s Bazaar, kde jsem ve funkci módní ředitelky strávila dlouhých 17 let. Rozhodně nevím všechno, ale troufnu si tvrdit, že vám mám co nabídnout. Pojďme si o módě povídat, radit si a užívat si ji jako něco, co dokáže každé ženě dodat přesně to sebevědomí, které ji třeba teď aktuálně schází. Bude to zábava, to vám slibuji! 

Jak to funguje?

Sledujte Instagram @zenysro, kde vás pravidelně bude čekat moje módní okénko. Aktuálně pro vás připravujeme první tři témata, které proběhnout na téma „Jak nosit…“:

Foto: se souhlasem Lucie Janotové

Bílé tričko

– všechny ho v šatníku máme (a pokud ne, klidně si ho jako já půjčte ze šatníku svého přítele nebo manžela)

– tento volnočasový kousek se může stát skvělým partnerem nejen během víkendů, ale oceníte ho i jako součást formálnějšího oblečení

– investice, která se vám v šatníku mnohonásobně vrátí

Trenčkot

– nestárnoucí klasika, kterou pokud stále v šatníku nemáte, rozhodně je čas do ní investovat

– nejčastěji ho můžete ulovit v neutrálních béžových tónech, ale i v jiných barvách vypadá naprosto božsky (brzy uvidíte, v jaké barvě jsem si ho před lety pořídila já…)

– hodí se naprosto ke všemu

Foto: se souhlasem Lucie Janotové
Foto: se souhlasem Lucie Janotové

Bílé tenisky

– jsou sice náročnější na údržbu, ale jakmile si je jednou pořídíte, už je nebudete chtít sundat

– už dávno neplatí, že se hodí jen ke sportovnějšímu stylu. Vlastně právě naopak!

– ideální kousek ve vašem botníku, který „zachrání“ každý outfit (snad kromě společenského)

Chci poradit!

Kromě toho, že nás můžete kontaktovat na Instagramu @zenysro, neváhejte napsat i zde. 

Je tento střih saka stále ještě aktuální? Mohu nosit tenisky k s touto sukní? S čím mám nosit svoje oblíbené džíny? Mám investovat do pastelové barvy košile?… 

Jsem tu pro vás a moc ráda poradím! 

Vložit můžete email, fotografii i konkrétní dotaz. 

Těším se na všechny vaše zprávy! 

Foto: se souhlasem Lucie Janotové

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
3 Komentářů
  1. Je skvělé, když někdo může poradit.

  2. Romana Mlynářová 2 roky ago

    To je super, rádkyně v módě je potřeba

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account