Podnikatelka Markéta Davidovich zastává spoustu rolí, dalo by se však říci, že jejich společným jmenovatelem je ženská krása. Tato žena s velkým srdcem a nekonečným množstvím energie dlouhé roky úspěšně vede Make-up Institute Prague, působí jako lektorka a coby vizionářka přichází neustále s nějakými novinkami. Jaké chystá pro letošní rok, prozradila v rozhovoru.

Markéto, co je u vás letos nového?

Je toho spousta a jsem za to vděčná. Není to jen moje zásluha, ale práce celého našeho týmu. Mám radost, že za těch 15 let fungování jsme stále schopni přinášet nové podněty na make-up scénu, ať se to týká produktů, které exkluzivně distribuujeme, nebo vypisování nových kurzů, které děláme ve spolupráci s top jmény. Poslední dobou se s kurzy všeho druhu roztrhl pytel. Připadá mi nemístné a naprosto nepokorné bez dostatečné praxe a dosažených úspěchů se již cítit na to předávat něco dále.

Do rodiny Make-up Institutu Prague přibyl nový člen. Představte nám blíže My Make-up School a její poslání?

Ano, to je teď náš nejnovější počin. MY MAKE-UP SCHOOL vznikla jako odnož MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE. MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE nabízí zejména akreditované studium a rekvalifikace. Velké zkušenosti s pořádáním profesionálních vizážistických kurzů převedla do unikátního know-how a vytvořila studijní program aplikovatelný na běžnou ženu a vznikla MY MAKE-UP SCHOOL. Velmi oblíbené jsou tzv. VIP make-up lekce, kde se lektorka věnuje jen jedné klientce.

Foto: se souhlasem Markéty Davidovich

Zaznamenali jsme, že se v poslední době v MUIP objevuje spousta známých tváří, které touží proniknout do světa make-upu. Kdo se již může pyšnit certifikátem z vašeho institutu?

Ano, je to tak. Osobně mě jejich zájem velmi těší. Kurzy si u nás dělají zejména modelky, herečky, zpěvačky, influencerky, které si uvědomují, že by bylo chytré ovládat ještě další um a mít možnost zůstat ve známém prostředí i v budoucnu. Pokud mám jmenovat, tak bych zmínila Jitku Boho, Renatu Langmannovou, Kate Mátl, Veronicu Biasiol a mnohé další.

Je práce se známými osobnostmi na kurzech jiná? Překvapilo vás něco?

Ne, ani ne (smích). Přitahujeme, díky Bohu, pokorné a milé lidi, takže rozdíl nevidím. Ale určitě je jejich velkou výhodou, že se umí v tomto světě již pohybovat.

Jako každý rok budete součástí veletrhu FOR BEAUTY. Kolikátá účast to již pro vás je a na co se mohou návštěvníci letos těšit?

Už se na to velmi těšíme. S veletrhem spolupracujeme od roku 2015. Každý rok tvoříme pro FOR BEAUTY vizuál kampaně na jaro a podzim a samozřejmě vystavujeme. Vždy na našem stánku děláme make-up show – návštěvníci tak mohou sledovat proces tvoření velkých make-up prací jako jsou extreme, drag queen make-up či oblíbené svatební líčení. Je skvělé, že veletrh dává příležitosti i našim absolventům v rámci make-up pointů, v rámci nichž líčíme veřejnost. Zdarma pro každou návštěvnici, která si chce veletrh osvěžit i krásným líčením. Pro naše absolventky je to praxe k nezaplacení.

Jak vnímáte veletrh FOR BEAUTY v toku času?

Účast na veletrhu vnímám jako nezbytnou součást beauty byznysu. Nedovedu si představit, že bych podnikala v tomto sektoru a nebyla vidět na veletrhu. Je to velmi důležitý moment, neboť upevníte kontakty, postavení na trhu, objevíte nové zákazníky, pozdravíte se s bývalými absolventkami a jste jednoduše součástí dění. Veletrh samotný vnímám jako velmi stabilní a kvalitní.

Jaký je váš top secret beauty trik, který jste ještě nikdy nikomu neprozradila?

Tak to je těžká otázka, protože se mě na to ptají samozřejmě v každém rozhovoru (smích). Ale beauty trik, který jsem ještě nikde neprozradila a bez čeho se neobejdu, jsou kleštičky na řasy. Bez nich už si dnes řasenku neudělám. Kleštičky udělají obrovský efekt a oko se krásně otevře. Naše lektorka Vilma Baum s oblibou říká, že je to taková push-upka pro řasy a já mohu jen souhlasit.

 

Zdroj: ABF a Markéta Davidovich

Foto: se souhlasem Markéty Davidovich

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account