Moji nejmilejší, krásné slunečné dny nám všem přeji. Další týden je před námi, a tak není divu, že beru do rukou karty a přicházím odkrýt vhled pro nový týden. Opět se je nač těšit a tentokráte jsem si přizvala na pomoc pomocníky ze zvířecí říše, a to kolibříky. Ti s námi krásně promlouvají a slibují dny plné emocí, lásky, změn, moudrosti i maličkostí.

Leťte sami

Čas roztáhnout křídla a letět. Ale kam? Inu, to už je na nás samých, na naší touze, vizi a odhodlání. Jisté však je, že už není důvod ztrácet ani o minutu více, neboť jsme dostatečně silní posunout se na naší životní pouti zase o kousek dál. Už nyní o důvod více neotálet a nečekat na správný okamžik, protože ten nepřijde, pokud my se tak nerozhodneme. A ze slov jako jsou “až, potom a později” se snadno stane nikdy, a to je to, co nechceme. Takže tedy, kdy jindy, když ne teď? Je čas jednat, jsme dostatečně silní a připravení roztáhnout svá křídla a letět vstříc novému a nepoznanému.

Lotosový klenot

Onen klenot, o kterém hovoří kolibřík uprostřed, ukazuje na nás samé. Na naši jedinečnost, originalitu a také na to, co může být před zraky druhých ukryto, neboť je to právě v nás. V našich srdcích, duších, myšlenkách, a pokud my sami nedovolíme našemu lotosovému klenotu se naplno otevřít, pak by to byla věčná škoda, protože nás druzí nebudou moci poznat jako skutečné bytosti z masa a kostí. Buďme však opatrní, s kým náš lotosový klenot budeme sdílet, ne každý je totiž tak čistá duše, jak se na první pohled může zdát. Pamatujme, že první dojem může klamat a chceme-li někoho poznat blíže, pak mu dejme možnost projevit se.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Malé věci

To, že se náš život, den i chvíle skládají z maličkostí, je vlastně naprostou přirozeností, a není tak divu, že tuto skutečnost mnohdy bereme jako samozřejmost, ačkoli tomu tak skutečně není. Kdepak, nic není samozřejmé a tento kolibřík nám to jen připomíná. Radujme se z maličkostí, užívejme si přítomného okamžiku, buďme tady a teď a nehledejme ve svých životech nic opulentního, nýbrž se zaměřme na detaily, neboť právě v nich se ukrývají maličkosti, které nás činí šťastnými.

A doplňující afirmace na závěr?

Tak ta, moji nejmilejší, krásně koresponduje hned s prvním kolibříkem a jen nás utvrzuje v tom, že jsme na správném místě, ve správný čas.

Přeji nám šťastný let, moudrost života i nalezení radosti v maličkostech a za týden se na vás budu opět těšit. Opatrujte se mi, s láskou vaše Mia a její Tajemný svět u Léni Miriam ❤️

 

Autor/zdroj: Lenka Miriam Vyškovská

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account