Sychravé počasí nás pomalu a jistě zahání do tepla. Venkovní sporty už se omezují tak na kolo a běh, ale i těm za chvíli skončí sezóna. Ale zima nám přeci radost z pohybu nepřekazí. Zkuste cvičení, které z vás udělá usměvavou krásku.
Zpevníme si břicho a záda na BOSU
Malým pomocníkem tohoto skvělého cvičení je balanční pomůcka, která vás nutí posilovat ty správné partie. Balanční systém cviků na Bosu, půlbalonu s pevnou základnou, podporuje zapojení celého pohybového aparátu. Tím, že se snažíte udržet rovnováhu, zapojujete svaly, o kterých ani nevíte. Tak se pojďte válet.
  
Co takhle TRX? Zázračné posilovací popruhy
Můžete vyrazit do posilovny, ale využít je můžete i doma. TRX se skládá ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky zakončenými madly pro ruce či nohy. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce (zpravidla na zemi) a druhá je zavěšena na TRX. K posilování používáte jen svou vlastní hmotnost. Skvělé jak pro začátečníky, tak pro zdatné sportovce. Opět ideální na záda. Tak hurá zavěsit.
 
Co si takhle zaskákat na trampolíně? Jumping
Chcete se zbavit stresu, být víc emočně a fyzicky fit? Tak si zaskákejte. Jumping je aerobní cvičení, které probíhá na trampolínách, pod vedením trenéra na výraznou taneční hudbu. Díky měkkým dopadům, které jsou docíleny díky pérům a speciálnímu výpletu je toto cvičení šetrné ke kloubům, ba naopak posiluje kloubní úpony a svaly kolem páteře a to 3. a 4. vrstva hloubokých svalů zádových. Proč by měly skákat a smát se jen děti. Skočte do toho také.

S kapkou potu, ale svěže a čistě
Ke sportu pot patří. Volba správného deodorantu vám pomůže cítit se dobře i během sportu. Naše testerky vyzkoušely Deo sprej fresh Sebamed, který zamezuje zápachu bez ucpávání pórů a bránění přirozené funkci pocení. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5. Oceňují jeho složení, neboť neobsahuje barviva, konzervanty, sůl hliníku, dráždivé chemické přísady. Součástí složení je aktivní přísada triethylcitrát, jež brání množení bakterií, které způsobují zápach, a tím tak spolehlivě chrání před zápachem.

Velmi dobrou zkušenost má testerka Ruzenka75: „Vůně Sebamed mě mile překvapila a myslela jsem, že bude výraznější, ale vůbec to nebrání tomu, že se na něj mohu plně spolehnout a vydrží opravdu po celý den. Nezanáší póry jako jiné přípravky a občas se objeví trocha potu, který ale není cítit a alespoň vím, že pokožka správně dýchá. “ Ostatní zkušenosti testerek si můžete přečíst v hodnocení.
Chcete své tělo posílit a dodat mu psychickou odolnost. Čerpat, jak na to můžete zde.
Moje posedlosti aneb sport podruhé
a další.
 

Foto:pinterest
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account